Regionalny Puchar Polski - małopolskie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - I runda 28.07.201904.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
13:00 Kaszowianka Kaszów (oldboje) 3:2 Tęcza Piekary
17:00 KS Tyniec (Kraków) 6:4 Dragon Szczyglice
17:00 LKS Polanowice (k. Krakowa) 1:4 Spartak Wielkanoc-Gołcza
17:00 Orzeł II Bębło 0:2 Michałowianka Michałowice
17:00 Pogoń Skotniki (Kraków) 3:0 Strażak Rączna
17:00 Rafis Kraków 3:0 Strzelcy Kraków
17:00 Sportowiec Modlniczka 3:0 Nadwiślan Rusocice
17:00 Universum Kraków 4:0 Iskra Czułów
17:00 Wisła Rząska 4:3 Radziszowianka II Radziszów
Niedziela, 04 sierpnia 2019
17:00 Bronowicki KS Kraków 0:3 Płomień Kostrze (Kraków)
17:00 Błękitni II Modlnica 3:1 Gajowianka Gaj
17:00 KS Rybitwy (Kraków) 1:3 Tramwaj Kraków
17:00 Kosynierzy Łuczyce 1:12 Płomień Kościelec
17:00 LKS Skała 2004 4:0 Wawel Kraków
17:00 Olimpia Czaple Wielkie 0:5 Strażak Goszcza
17:00 PKS Albertus Kraków 0:9 Kabel Kraków
17:00 Pozowianka Pozowice -:- Rzozovia Rzozów
17:00 Płomień Jerzmanowice 1:2 Ekler Baranówka
17:00 Słomniczanka II Słomniki 1:2 Wierzbowianka Wierzbno
17:00 Trzebol Wielkie Drogi 4:1 Janusze Futbolu Kraków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Myślenice - II runda 28.07.201901.08.2019
Czwartek, 01 sierpnia 2019
18:30 Rokita Kornatka 2:1 Dziecanovia Dziekanowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Olkusz - I runda 28.07.201904.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
17:00 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 1:1 Pilica Wierbka
17:00 Hetman Dłużec 2:2 Olimpia Łobzów
Niedziela, 04 sierpnia 2019
Wielmożanka Wielmoża 0:3 Bolesław Bukowno
11:00 Trzy Buki Wierzchowisko 1:2 Spartak Charsznica
17:00 Błyskawica Kolbark 0:3 Unia Jaroszowiec
17:00 Czapla Czaple Małe 0:10 Leśnik Gorenice
17:00 Legion Bydlin 4:1 Centuria Chechło
17:00 Przebój II Wolbrom 1:3 Strażak Przybysławice
17:00 Strumyk Zarzecze 4:0 Błysk Zederman
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Wieliczka - I runda 31.07.201910.08.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
18:00 Contra II Sułków 0:11 Batory Wola Batorska
18:00 LZS II Czarnochowice 3:7 Dąb Zabierzów Bocheński
18:00 Piłkarz Podłęże 3:0 Wolni Kłaj
18:00 Strażak Kokotów 3:3 Piast Łapanów
18:00 Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2:11 LZS Czarnochowice
18:00 Wilga Koźmice Wielkie 0:4 Contra Sułków
18:00 UKS Sygneczów 3:0 Nadwiślanka Nowe Brzesko
18:00 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0:3 Tęcza Słomiróg
18:00 Wiarusy II Igołomia 5:3 Zieloni Niegowić
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Chrzanów - I runda 31.07.201903.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
15:00 Wisła Jankowice 1:5 Victoria 1918 Jaworzno
17:00 Korona Mętków 0:3 Błyskawica Myślachowice
18:00 Polonia Luszowice 2:1 Ciężkowianka Ciężkowice
18:00 UKS Dulowa 3:1 Tęcza Tenczynek
18:00 Wolanka Wola Filipowska 1:3 Arka Babice
18:00 Zagórzanka Zagórze 2:2 MKS Libiąż
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Brzesko - I runda 02.08.201907.08.2019
Piątek, 02 sierpnia 2019
18:00 LKS Poręba Spytkowska 3:0 Strażak Mokrzyska
18:30 Gwizdki Brzesko 1:4 Olimpia Bucze
Sobota, 03 sierpnia 2019
16:00 Sokół Borzęcin Górny 2:1 LKS Gnojnik
17:00 GKS Przyborów (k. Brzeska) 0:8 Korona Niedzieliska
17:00 Olimpia Kąty 4:1 Jastrząb Łoniowa
17:00 Wulkan Biesiadki 2:2 Pogoń Biadoliny Radłowskie
17:30 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1:2 Orzeł Dębno
Niedziela, 04 sierpnia 2019
11:00 Jadowniczanka Jadowniki 5:3 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)
14:00 Orlik Szczurowa 2:2 Iva Iwkowa
14:00 Wiślanie Wola Przemykowska 2:1 LKS Uszew
17:00 Sokół Maszkienice 2:2 Rylovia Rylowa
17:00 Temida Złota 2:5 Grom Sufczyn
17:00 Tymon Tymowa 3:0 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów
Środa, 07 sierpnia 2019
18:00 Victoria Porąbka Uszewska 5:0 Victoria Bielcza
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Oświęcim - I runda 02.08.201904.08.2019
Piątek, 02 sierpnia 2019
17:30 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1:3 KS Chełmek
18:00 LKS Bobrek 3:1 Solavia Grojec
Sobota, 03 sierpnia 2019
16:00 Orzeł Witkowice 1:5 Hejnał Kęty
16:00 Pogórze Gierałtowice 0:4 Brzezina Osiek
17:00 Iskra Brzezinka 0:3 Przeciszovia Przeciszów
17:00 LKS Harmęże 0:7 Zgoda Malec
17:00 Puls Broszkowice 3:2 LKS Bulowice
17:00 Strumień Polanka Wielka 5:1 Górnik Brzeszcze
18:00 K3 Kęty 4:2 Zatorzanka Zator
Niedziela, 04 sierpnia 2019
17:00 LKS Jawiszowice (oldboje) 1:4 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
17:00 Sygnał Włosienica 0:3 Soła Łęki
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Gorlice - III runda 03.08.201904.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
17:30 LKS II Uście Gorlickie 6:0 LKS Uście Gorlickie
Niedziela, 04 sierpnia 2019
15:00 Glinik II Gorlice 1:3 Nafta Kryg
17:30 LKS Wójtowa 0:3 LKS Kobylanka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Limanowa - I runda 03.08.201904.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
17:00 Gorce Kamienica 3:1 Olimpia Pisarzowa
17:00 LKS Jodłownik 5:1 Słomka Siekierczyna
18:00 Orkan Niedźwiedź 3:0 KS Tymbark
18:00 Dobrzanka Dobra -:- Zalesianka Zalesie
Niedziela, 04 sierpnia 2019
Rybie Nowe Rybie 0:3 AKS Ujanowice
Uran Łukowica 0:3 Laskovia Laskowa
11:00 Jaworzanka Jaworzna 3:5 Krokus Przyszowa
11:00 Stradomka Skrzydlna -:- Turbacz Mszana Dolna
18:00 LKS Mordarka 0:0 LKS Rupniów
18:00 Wierchy Pasierbiec 2:2 Płomień Limanowa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - II runda 03.08.201904.08.2019
11:00 LKS Ubiad -:- ULKS Korzenna
17:00 Amator Paszyn 1:2 Skalnik Kamionka Wielka
17:00 Barciczanka II Barcice 3:0 Hart Tęgoborze
17:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 4:6 Kolejarz Stróże
17:00 Dąbrovia Wielogłowy 0:2 Gród Podegrodzie
17:00 Górka Szczereż 1:2 Zyndram Łącko
17:00 Helena Nowy Sącz 1:3 Sokół Stary Sącz
17:00 KPT Nawojowa 0:4 Dunajec Nowy Sącz
17:00 Królovia Królowa Górna 0:1 Grybovia Grybów
17:00 Piątkovia Łęg 2:4 Zawisza Rożnów
17:00 Victoria Witowice Dolne 0:3 Łosoś Łososina Dolna
17:00 Zamczysko Marcinkowice 1:4 Orzeł Wojnarowa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Żabno - I runda 03.08.201904.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
18:00 Iskra Dąbrówki Breńskie 2:2 FC Pawęzów
Niedziela, 04 sierpnia 2019
11:00 LKS Ilkowice 1:4 LUKS Zalipie
11:00 Powiśle Bolesław 1:4 DTS Dąbrowa Tarnowska
11:00 Strażak Karsy 2:1 LKS Nowa Jastrząbka
14:00 Kłos Słupiec 2:12 Łęgovia Łęg Tarnowski
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Wadowice - III runda 03.08.201904.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
17:00 Leńczanka Leńcze 0:5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny 4:3 Sokół Przytkowice
17:00 Spartak Skawce 0:3 Tempo Białka
Niedziela, 04 sierpnia 2019
17:00 Halniak Targanice 0:9 Beskid Andrychów
17:00 Huragan Inwałd 2:5 Orzeł Ryczów
17:00 Strzelec Budzów 4:1 Babia Góra Sucha Beskidzka
18:00 Amator Babica 1:9 Garbarz Zembrzyce
18:00 Borowik Bachowice 1:4 Halniak Maków Podhalański
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Myślenice - III runda 07.08.201907.08.2019
Środa, 07 sierpnia 2019
18:00 Beskid Tokarnia 0:2 Orzeł Myślenice
18:00 Iskra Brzączowice 5:0 Rokita Kornatka
18:00 Jordan Sum Zakliczyn 2:1 Pcimianka Pcim
18:00 Raba Dobczyce 4:3 Dalin Myślenice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Olkusz - II runda 07.08.201911.08.2019
19:00 Prądnik Sułoszowa 4:2 KS Olkusz
Sobota, 10 sierpnia 2019
15:30 Hetman Dłużec 0:3 Legion Bydlin
17:00 Unia Jaroszowiec 3:0 Spójnia Osiek-Zimnodół
17:30 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 0:9 Przebój Wolbrom
Niedziela, 11 sierpnia 2019
Leśnik Gorenice 0:3 Przemsza Klucze
Strażak Przybysławice 0:3 Piliczanka Pilica
14:00 Strumyk Zarzecze 1:1 Bolesław Bukowno
18:00 Spartak Charsznica 0:7 Pogoń Miechów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Oświęcim - II runda 07.08.201907.08.2019
Środa, 07 sierpnia 2019
18:00 K3 Kęty 0:3 Hejnał Kęty
18:00 LKS Bobrek 0:3 KS Chełmek
18:00 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 4:2 Strażak Rajsko
18:00 Przeciszovia Przeciszów 0:8 LKS Jawiszowice
18:00 Puls Broszkowice 3:0 Niwa Nowa Wieś
18:00 Soła Łęki 0:3 Unia Oświęcim
18:00 Strumień Polanka Wielka 3:0 Soła Oświęcim
18:00 Zgoda Malec 3:2 Brzezina Osiek
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - II runda 10.08.201911.08.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
17:00 Błękitni II Modlnica 3:1 Podgórze Kraków
17:00 Ekler Baranówka 1:4 Jastrzębiec Książ Wielki
17:00 KS Tyniec (Kraków) 0:1 Iskra Krzęcin
17:00 LKS Skała 2004 7:0 Czarni 03 Grzegorzowice
17:00 Pogoń Skotniki (Kraków) 3:1 Wisła Jeziorzany
17:00 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:0 Wierzbowianka Wierzbno
17:00 Sportowiec Modlniczka 2:3 Cedronka Wola Radziszowska
17:00 Trzebol Wielkie Drogi 0:8 Liszczanka Liszki
Niedziela, 11 sierpnia 2019
15:00 Kabel Kraków 3:2 Tramwaj Kraków
17:00 Dragoons Kraków 6:0 Lotnik Kryspinów
17:00 Kaszowianka Kaszów (oldboje) 3:2 Orlęta Rudawa
17:00 Michałowianka Michałowice 2:1 Partyzant Dojazdów
17:00 Płomień Kostrze (Kraków) 2:1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
17:00 Płomień Kościelec 3:1 Galicja Raciborowice
17:00 Rafis Kraków 0:5 Bieżanowianka Kraków
17:00 Rzozovia Rzozów 1:1 JKS Zelków
17:00 Strażak Goszcza 2:6 Orzeł Bębło
17:00 Universum Kraków 0:5 Zwierzyniecki KS Kraków
17:00 Wisła Rząska 0:4 Sokół Rybna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Limanowa - II runda 10.08.201911.08.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
17:00 Gorce Kamienica 2:2 Orkan Niedźwiedź
17:00 LKS Jodłownik 1:2 Sokół Słopnice
17:00 LKS Rupniów 0:4 Turbacz Mszana Dolna
17:00 Laskovia Laskowa 4:3 AKS Ujanowice
Niedziela, 11 sierpnia 2019
17:30 Płomień Limanowa 3:1 Krokus Przyszowa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Bochnia - I runda 10.08.201911.08.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
16:00 Zryw Królówka 2:2 Ceramika Muchówka
17:00 KR Jodłówka 1:2 Naprzód Sobolów
Niedziela, 11 sierpnia 2019
11:00 Gryf Chronów 2:2 Górnik Siedlec
12:00 Promień Mikluszowice 1:2 GKS II Drwinia
15:00 Beskid Żegocina 2:2 Macierz Lipnica Murowana
16:00 Wisła Grobla 1:9 Błyskawica Proszówki
17:00 Czarni Kobyle 4:2 Novi/Rzezawianka Rzezawa
17:00 LKS Trzciana 2000 4:2 Tarnavia Tarnawa
17:00 Orzeł Cikowice 1:3 Raba Książnice
17:00 Ostrowianka Ostrów Królewski 2:3 Szreniawa Nowy Wiśnicz
17:00 Żubr Gawłówek 3:0 Raba Niedary
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Brzesko - II runda 10.08.201911.08.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
16:00 Iva Iwkowa 2:2 Olimpia Kąty
16:00 Wiślanie Wola Przemykowska 1:2 Korona Niedzieliska
Niedziela, 11 sierpnia 2019
11:30 Victoria Porąbka Uszewska 3:3 Olimpia Bucze
16:30 LKS Poręba Spytkowska 3:0 Pogoń Biadoliny Radłowskie
17:00 Grom Sufczyn 0:6 Jadowniczanka Jadowniki
17:00 Rylovia Rylowa 2:2 Orzeł Dębno
17:00 Tymon Tymowa 2:3 Sokół Borzęcin Górny
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Chrzanów - II runda 10.08.201911.09.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
17:00 Polonia Luszowice 1:0 UKS Dulowa
Wtorek, 10 września 2019
17:00 Błyskawica Myślachowice 1:1 Arka Babice
Środa, 11 września 2019
17:00 Victoria 1918 Jaworzno 2:1 Nadwiślanin Gromiec
17:00 MKS Libiąż 0:3 MKS Trzebinia
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Gorlice - 1/2 finału 11.08.201911.08.2019
Niedziela, 11 sierpnia 2019
LKS Kobylanka -:- LKS II Uście Gorlickie
Nafta Kryg -:- Glinik Gorlice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - I runda 11.08.201911.08.2019
18:00 KS Chabówka 3:0 Lepietnica Klikuszowa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - II runda 11.08.201928.08.2019
17:00 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5:2 Janosik Sieniawa
Niedziela, 18 sierpnia 2019
14:00 Delta Pieniążkowice 5:4 Bór Dębno
16:00 Krokus Pyzówka 1:9 Gorc Ochotnica
17:00 Wierchy Lasek 5:2 Przełęcz Łopuszna
17:00 KS Chabówka 6:2 Grel Trute
17:00 Skawianin Skawa 3:0 Spisz Krempachy
Środa, 28 sierpnia 2019
17:30 Gronik Gronków 0:3 Podhale II Nowy Targ
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Wieliczka - II runda 14.08.201921.08.2019
Środa, 14 sierpnia 2019
18:00 Contra Sułków 1:2 Targowianka Targowisko
18:00 Wiarusy Igołomia 0:2 Górnik Wieliczka
Czwartek, 15 sierpnia 2019
18:00 Batory Wola Batorska 0:5 LZS Czarnochowice
18:00 Gdovia Gdów 3:0 Wiślanka Grabie
18:00 Strażak Kokotów 3:1 UKS Sygneczów
18:00 Tęcza Słomiróg 3:0 Dąb Zabierzów Bocheński
18:00 Wiarusy II Igołomia 2:7 Sokół Chorągwica
Środa, 21 sierpnia 2019
18:00 Błękitni Bodzanów 3:3 LKS Śledziejowice
18:00 Górnik II Wieliczka 0:3 Piłkarz Podłęże
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Bochnia - II runda 15.08.201915.08.2019
Czwartek, 15 sierpnia 2019
11:00 GKS II Drwinia 0:4 Błyskawica Proszówki
15:00 Czarni Kobyle 3:1 Szreniawa Nowy Wiśnicz
15:00 Zryw Królówka 1:4 Naprzód Sobolów
15:00 Żubr Gawłówek 1:1 LKS Trzciana 2000
17:00 Macierz Lipnica Murowana 0:2 Górnik Siedlec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Brzesko - III runda 15.08.201917.11.2019
16:00 Iva Iwkowa 1:2 Sokół Borzęcin Górny
Środa, 04 września 2019
17:00 Korona Niedzieliska 1:1 Jadowniczanka Jadowniki
Środa, 11 września 2019
17:00 LKS Poręba Spytkowska 3:1 Okocimski KS Brzesko
Niedziela, 17 listopada 2019
13:00 Olimpia Bucze -:- Orzeł Dębno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Wadowice - IV runda 21.08.201921.08.2019
Środa, 21 sierpnia 2019
17:30 Garbarz Zembrzyce 2:3 Orzeł Ryczów
17:30 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3:0 Beskid Andrychów
17:30 Sosnowianka Stanisław Dolny 4:6 Halniak Maków Podhalański
17:30 Strzelec Budzów 0:4 Tempo Białka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
Niedziela, 18 sierpnia 2019
15:00 Cedronka Wola Radziszowska 3:1 Świt Krzeszowice
Wtorek, 27 sierpnia 2019
17:00 Błękitni II Modlnica 2:3 KS Borek (Kraków)
17:00 Hutnik II Kraków 1:3 Wieczysta Kraków
17:00 JKS Zelków 1:2 Wiślanie II Jaśkowice
17:00 LKS Skała 2004 0:7 Proszowianka Proszowice
17:00 Michałowianka Michałowice 1:2 TS Węgrzce
17:00 Pogoń Skotniki (Kraków) 9:0 Iskra Radwanowice
17:00 Sokół Rybna 1:5 Piast Wołowice
17:00 Zwierzyniecki KS Kraków 3:6 Prokocim Kraków
17:30 LKS Niedźwiedź 2:3 Grębałowianka Kraków
17:30 Bieżanowianka Kraków 3:2 Nadwiślan Kraków
17:30 Orzeł Bębło 4:1 Zieleńczanka Zielonki
18:00 Dragoons Kraków 4:6 Błękitni Modlnica
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 Iskra Krzęcin 1:2 Lot Balice
17:00 Jastrzębiec Książ Wielki 3:0 Bibiczanka Bibice
17:00 Kaszowianka Kaszów (oldboje) 4:4 Radziszowianka Radziszów
17:00 Liszczanka Liszki 0:3 Kmita Zabierzów
17:00 Płomień Kostrze (Kraków) 3:3 Garbarnia II Kraków
17:00 Płomień Kościelec 6:1 Orzeł Iwanowice
17:00 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:2 Prądniczanka Kraków
17:30 Kabel Kraków 2:2 Bronowianka Kraków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - III runda 27.08.201928.08.2019
Wtorek, 27 sierpnia 2019
17:30 Dunajec Nowy Sącz 5:0 Łosoś Łososina Dolna
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 Barciczanka II Barcice 3:0 Kolejarz Stróże
17:00 Grybovia Grybów 3:1 Sokół Stary Sącz
17:00 Orzeł Wojnarowa 0:3 Zawisza Rożnów
17:00 Zyndram Łącko 0:6 Gród Podegrodzie
17:00 ULKS Korzenna 3:0 Skalnik Kamionka Wielka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - I runda 27.08.201928.08.2019
Wtorek, 27 sierpnia 2019
17:30 LKS Rzepiennik Strzyżewski 5:3 Dunajec Zbylitowska Góra
Środa, 28 sierpnia 2019
17:30 Błękitni 1947 Tarnów 2:3 LKS Ładna
17:30 GLKS Gromnik 1:4 Dunajec Zakliczyn
17:30 LUKS Skrzyszów 0:2 Zorza Zaczarnie
17:30 Olimpia Wojnicz 6:3 Tuchovia Tuchów
17:30 Pogórze Pleśna 1:7 Metal Tarnów
17:30 Sokół Wałki 0:6 LKS Szynwałd
17:30 Victoria Koszyce Małe 4:0 Ciężkowianka Ciężkowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Myślenice - 1/2 finału 28.08.201928.08.2019
17:30 Iskra Brzączowice 1:4 Orzeł Myślenice
18:00 Jordan Sum Zakliczyn 0:0 Raba Dobczyce
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Żabno - II runda 04.09.201904.09.2019
Środa, 04 września 2019
17:30 DTS Dąbrowa Tarnowska 1:2 LUKS Zalipie
17:30 Łęgovia Łęg Tarnowski 0:4 Unia Niedomice
17:30 Strażak Karsy 3:0 Iskra Dąbrówki Breńskie
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Oświęcim - III runda 04.09.201904.09.2019
17:30 Hejnał Kęty 2:2 Unia Oświęcim
17:30 KS Chełmek 5:1 LKS Jawiszowice
17:30 Puls Broszkowice 1:2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
17:30 Zgoda Malec 5:5 Strumień Polanka Wielka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Wieliczka - III runda 04.09.201904.09.2019
17:30 Błękitni Bodzanów 2:5 Górnik Wieliczka
17:30 LZS Czarnochowice 3:2 Gdovia Gdów
17:30 Sokół Chorągwica 2:1 Targowianka Targowisko
17:30 Tęcza Słomiróg 1:2 Piłkarz Podłęże
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201909.10.2019
17:30 Asy Zakopane 0:6 Watra Białka Tatrzańska
Wtorek, 10 września 2019
17:00 Babia Góra Lipnica Wielka 3:3 Jarmuta Szczawnica
Środa, 11 września 2019
17:00 Gorc Ochotnica 1:4 Podgórki Krauszów
17:00 Gorce Rdzawka 0:3 KS Zakopane
17:00 Huragan Waksmund 0:3 LKS Szaflary
17:00 Wierchy Lasek 0:5 Podhale Nowy Targ
Czwartek, 12 września 2019
17:00 KS Chabówka 4:4 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Wtorek, 17 września 2019
17:00 Skalni Zaskale 1:0 Jordan Jordanów
Środa, 18 września 2019
16:30 Dunajec Ostrowsko 2:3 Orkan Raba Wyżna
16:30 Podhale II Nowy Targ 5:1 Skawianin Skawa
16:30 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5:1 Delta Pieniążkowice
Czwartek, 19 września 2019
16:30 Orawa Jabłonka 3:2 Czarni Czarny Dunajec
17:30 Lubań Tylmanowa 3:0 Wiatr Ludźmierz
Wtorek, 24 września 2019
16:30 Biali Biały Dunajec 3:3 KS Łapsze Niżne
Środa, 25 września 2019
16:00 Granit Czarna Góra 0:0 Wierchy Rabka Zdrój
Środa, 09 października 2019
16:00 Zapora Kluszkowce 2:8 Lubań Maniowy
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - IV runda 10.09.201918.09.2019
Wtorek, 10 września 2019
16:30 KS Borek (Kraków) 0:5 Wieczysta Kraków
16:30 Lot Balice 3:0 Radziszowianka Radziszów
16:30 Pogoń Skotniki (Kraków) 0:3 Kabel Kraków
16:30 Płomień Kostrze (Kraków) 0:7 Słomniczanka Słomniki
16:30 Wiślanie II Jaśkowice 1:3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
17:00 Bieżanowianka Kraków 0:2 Jastrzębiec Książ Wielki
17:00 Cedronka Wola Radziszowska 0:0 Piast Wołowice
Środa, 11 września 2019
16:30 Błękitni Modlnica 2:1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
16:30 Kmita Zabierzów 1:0 Kaszowianka Kaszów
16:30 Prokocim Kraków 2:2 Skawinka Skawina
16:30 Płomień Kościelec 0:8 Jutrzenka Giebułtów
16:30 Spartak Wielkanoc-Gołcza 0:5 Clepardia Kraków
Wtorek, 17 września 2019
16:30 Orzeł Bębło 1:7 Proszowianka Proszowice
Środa, 18 września 2019
16:30 Grębałowianka Kraków 2:0 TS Węgrzce
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - II runda 10.09.201911.09.2019
Wtorek, 10 września 2019
17:00 LKS Ładna 3:4 Metal Tarnów
Środa, 11 września 2019
17:00 LKS Rzepiennik Strzyżewski 4:2 Victoria Koszyce Małe
17:00 LKS Szynwałd 1:3 Dunajec Zakliczyn
17:00 Olimpia Wojnicz 3:0 Zorza Zaczarnie
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Olkusz - III runda 11.09.201918.09.2019
17:00 Przebój Wolbrom 3:0 Piliczanka Pilica
17:00 Przemsza Klucze 4:1 Bolesław Bukowno
17:30 Legion Bydlin 1:3 Pogoń Miechów
Środa, 18 września 2019
19:00 Prądnik Sułoszowa -:- Unia Jaroszowiec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - IV runda 11.09.201917.09.2019
Środa, 11 września 2019
16:30 Zawisza Rożnów 0:3 Gród Podegrodzie
16:30 Barciczanka II Barcice 2:4 Grybovia Grybów
Wtorek, 17 września 2019
16:30 Dunajec Nowy Sącz 3:0 ULKS Korzenna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Wadowice - 1/2 finału 11.09.201911.09.2019
Środa, 11 września 2019
16:30 Halniak Maków Podhalański 0:2 Orzeł Ryczów
16:30 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3:2 Tempo Białka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - V runda 17.09.201901.10.2019
Wtorek, 17 września 2019
17:00 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1:1 Hutnik Kraków
Wtorek, 24 września 2019
16:30 Cedronka Wola Radziszowska 0:3 Skawinka Skawina
16:30 Kmita Zabierzów 2:1 Grębałowianka Kraków
16:30 Słomniczanka Słomniki 1:1 Jutrzenka Giebułtów
Środa, 25 września 2019
16:30 Błękitni Modlnica 2:3 Clepardia Kraków
16:30 Jastrzębiec Książ Wielki 1:3 Wiślanie Jaśkowice
16:30 Kabel Kraków 1:9 Wieczysta Kraków
Wtorek, 01 października 2019
16:15 Lot Balice 3:2 Proszowianka Proszowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Wieliczka - IV runda 18.09.201918.09.2019
Środa, 18 września 2019
17:00 Piłkarz Podłęże 1:7 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
17:00 Sokół Chorągwica 2:5 LZS Czarnochowice
17:00 Strażak Kokotów 0:3 Górnik Wieliczka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Żabno - III runda 18.09.201918.09.2019
17:00 LUKS Zalipie 0:4 Wisła Szczucin
17:00 Radłovia Radłów 2:1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
17:00 Strażak Karsy 0:3 MLKS Żabno
17:00 Unia Niedomice 2:1 Ikar Odporyszów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Oświęcim - 1/2 finału 18.09.201918.09.2019
16:30 Hejnał Kęty 3:0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
16:30 Zgoda Malec 4:3 KS Chełmek
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - 1/4 finału 25.09.201925.09.2019
Środa, 25 września 2019
16:00 Dunajec Nowy Sącz 2:0 Poprad Rytro
16:00 Grybovia Grybów 0:4 Barciczanka Barcice
16:00 Gród Podegrodzie 1:4 Sandecja II Nowy Sącz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - III runda 25.09.201925.09.2019
16:30 Dunajec Zakliczyn 2:3 Tarnovia Tarnów
16:30 LKS Rzepiennik Strzyżewski 0:4 Unia Tarnów
16:30 Olimpia Wojnicz 1:3 Metal Tarnów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Chrzanów - 1/2 finału 25.09.201915.10.2019
16:30 Polonia Luszowice 0:5 Victoria 1918 Jaworzno
Wtorek, 15 października 2019
19:00 Błyskawica Myślachowice 0:9 MKS Trzebinia
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Wadowice - finał 25.09.201925.09.2019
Środa, 25 września 2019
16:00 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1:4 Orzeł Ryczów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - 1/2 finału 02.10.201902.10.2019
Środa, 02 października 2019
16:00 Metal Tarnów 0:0 Tarnovia Tarnów
16:00 Wolanka Wola Filipowska 2:3 Unia Tarnów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Żabno - IV runda 02.10.201902.10.2019
16:30 Radłovia Radłów 1:7 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
16:30 Unia Niedomice 2:7 Wisła Szczucin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - 1/4 finału 08.10.201909.10.2019
Wtorek, 08 października 2019
16:00 Skawinka Skawina 2:1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Środa, 09 października 2019
15:45 Kmita Zabierzów 2:2 Słomniczanka Słomniki
15:45 Lot Balice 0:5 Wiślanie Jaśkowice
15:45 Wieczysta Kraków 4:0 Clepardia Kraków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - 1/2 finału 08.10.201908.10.2019
Wtorek, 08 października 2019
15:30 Sandecja II Nowy Sącz 1:2 Poprad Muszyna
16:00 Dunajec Nowy Sącz 0:0 Barciczanka Barcice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Żabno - 1/2 finału 09.10.201909.10.2019
Środa, 09 października 2019
16:00 MLKS Żabno 0:10 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - IV runda 09.10.201923.10.2019
16:00 KS Chabówka 1:1 KS Zakopane
16:00 Orkan Raba Wyżna 0:3 Podhale Nowy Targ
16:00 Podhale II Nowy Targ 3:0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Środa, 16 października 2019
16:00 LKS Szaflary 3:0 Watra Białka Tatrzańska
16:00 Lubań Tylmanowa 3:0 Orawa Jabłonka
16:00 Podgórki Krauszów 1:6 Wierchy Rabka Zdrój
16:00 Babia Góra Lipnica Wielka 1:2 Lubań Maniowy
Środa, 23 października 2019
16:00 Biali Biały Dunajec 4:2 Skalni Zaskale
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Żabno - finał 16.10.201916.10.2019
Środa, 16 października 2019
16:00 Wisła Szczucin 0:3 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Olkusz - 1/2 finału 30.10.201909.11.2019
Środa, 30 października 2019
18:00 Prądnik Sułoszowa 2:0 Pogoń Miechów
Sobota, 09 listopada 2019
13:00 Przemsza Klucze 0:0 Przebój Wolbrom
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - 1/2 finału 11.11.201911.11.2019
Poniedziałek, 11 listopada 2019
13:00 Skawinka Skawina 4:2 Słomniczanka Słomniki
13:00 Wieczysta Kraków 1:2 Wiślanie Jaśkowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Bochnia - III runda 16.11.201916.11.2019
Sobota, 16 listopada 2019
Błyskawica Proszówki -:- Naprzód Sobolów
Czarni Kobyle -:- Bocheński KS
Górnik Siedlec -:- GKS Drwinia
LKS Trzciana 2000 -:- Raba Książnice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - finał 02.03.202002.03.2020
Poniedziałek, 02 marca 2020
Metal Tarnów -:- Unia Tarnów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - finał 07.03.202007.03.2020
Sobota, 23 listopada 2019
15:00 Barciczanka Barcice -:- Poprad Muszyna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - 1/4 finału 07.03.202014.03.2020
Sobota, 07 marca 2020
Biali Biały Dunajec -:- Lubań Tylmanowa
11:00 Lubań Maniowy -:- LKS Szaflary
Sobota, 14 marca 2020
15:00 Podhale II Nowy Targ -:- Podhale Nowy Targ
15:00 KS Chabówka -:- Wierchy Rabka Zdrój
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Limanowa - 1/4 finału 28.03.202028.03.2020
Sobota, 28 września 2019
Laskovia Laskowa -:- Płomień Limanowa
Sokół Słopnice -:- Orkan Szczyrzyc
Turbacz Mszana Dolna -:- Limanovia Limanowa
Zalesianka Zalesie -:- Orkan Niedźwiedź