Regionalny Puchar Polski - opolskie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opolski ZPN - 1/32 finału 14.08.201914.08.2019
Środa, 14 sierpnia 2019
18:00 Górnik Januszkowice 0:1 TOR Dobrzeń Wielki
18:00 Hetman Byczyna 3:1 LZS Rudniki
18:00 KS Twardawa 0:2 Ruch Zdzieszowice
18:00 LZS Bodzanów 0:3 Orzeł Źlinice
18:00 LZS Chrząstowice 0:1 Unia Kolonowskie
18:00 LZS Gronowice 0:3 Start Namysłów
18:00 LZS Kuniów 1:4 OKS Olesno
18:00 LZS Mechnice 3:2 LZS Piotrówka
18:00 LZS Przywory 2:3 Skalnik Gracze
18:00 LZS Racławiczki 1:5 MKS Kluczbork
18:00 LZS Stary Ujazd 2:0 KS Krasiejów
18:00 LZS Walce 1:1 Olimpia Lewin Brzeski
18:00 Naprzód Jemielnica 1:3 Agroplon Głuszyna
18:00 Piast Strzelce Opolskie 2:0 Swornica Czarnowąsy
18:00 Pogoń Prudnik 0:2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
18:00 Racławia Racławice Śląskie 1:4 Porawie Większyce
18:00 Rudatom Kępa 0:3 Polonia Nysa
18:00 Start Bogdanowice 2:5 Unia Krapkowice
18:00 UKS Karnków 2:5 MKS Wołczyn
18:00 Victoria Chróścice 4:3 GKS Głuchołazy
18:00 Victoria Dobrzyń 4:1 Żubry Smarchowice Śląskie
18:00 Włókniarz Kietrz 1:2 LZS Skorogoszcz
18:00 Śląsk Łubniany 1:5 Małapanew Ozimek
18:00 Sokół Niemodlin 0:2 Naprzód Ujazd Niezdrowice
18:00 Silesius Kotórz Mały 0:4 LZS Starowice
18:00 Fortuna Głogówek 1:2 Victoria Cisek
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opolski ZPN - 1/16 finału 20.08.201921.08.2019
Wtorek, 20 sierpnia 2019
17:30 Porawie Większyce 2:3 LZS Skorogoszcz
Środa, 21 sierpnia 2019
17:30 Hetman Byczyna 1:3 Start Namysłów
17:30 LZS Mechnice 0:3 MKS Gogolin
17:30 LZS Stary Ujazd 0:5 Unia Krapkowice
17:30 Małapanew Ozimek 2:3 Stal Brzeg
17:30 Naprzód Ujazd Niezdrowice 1:3 MKS Wołczyn
17:30 Olimpia Lewin Brzeski 0:1 OKS Olesno
17:30 Piast Strzelce Opolskie 1:4 Polonia Nysa
17:30 Polonia Głubczyce 1:2 Ruch Zdzieszowice
17:30 Skalnik Gracze 1:4 MKS Kluczbork
17:30 Sparta Paczków 1:3 Agroplon Głuszyna
17:30 Start Jełowa 5:1 Victoria Cisek
17:30 TOR Dobrzeń Wielki 1:3 Chemik Kędzierzyn-Koźle
17:30 Unia Kolonowskie 0:3 LZS Starowice
17:30 Victoria Chróścice 1:4 Rodło Opole
17:30 Victoria Dobrzyń 1:3 Orzeł Źlinice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opolski ZPN - 1/8 finału 03.09.201904.09.2019
Wtorek, 03 września 2019
17:00 Unia Krapkowice 2:4 Stal Brzeg
Środa, 04 września 2019
17:00 LZS Skorogoszcz 2:4 LZS Starowice
17:00 MKS Gogolin 0:7 Polonia Nysa
17:00 MKS Wołczyn 2:3 Orzeł Źlinice
17:00 OKS Olesno 0:5 MKS Kluczbork
17:00 Rodło Opole 0:7 Ruch Zdzieszowice
17:00 Start Jełowa 0:6 Chemik Kędzierzyn-Koźle
17:00 Start Namysłów 1:2 Agroplon Głuszyna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kluczbork-Olesno - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
Sobota, 16 listopada 2019
13:00 Polonia Smardy -:- LZS Bogacica
Niedziela, 17 listopada 2019
13:00 LZS Gronowice -:- LZS Kuniów
13:00 LZS Krzywizna -:- LZS Borkowice
13:00 LZS Rożnów -:- LZS Kujakowice
13:00 LZS Zębowice -:- LZS Żytniów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opole - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
Sobota, 16 listopada 2019
13:00 Chrząszcz Chrząszczyce -:- LZS Kup
Niedziela, 17 listopada 2019
13:00 Groszmal Opole -:- Polonia Prószków
13:00 LKS Chmielowice -:- LZS Krasna Góra
13:00 LZS Budkowice Stare -:- Rudatom Kępa
13:00 LZS Sławice -:- SSKF KS Dąbrowa
13:00 LZS Turawa -:- LZS Kosorowice
13:00 Odra Kąty Opolskie -:- Silesius Kotórz Mały
13:00 Unia Raszowa-Daniec -:- KS Szczedrzyk
13:00 Śląsk III Łubniany-Brynica -:- Zieloni Ligota Tułowicka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
13:00 Rolnik Lewice -:- Pogoń Wojnowice
13:00 Zawisza Stara Kuźnia -:- LZS Kotlarnia-Goszyce
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Namysłów-Brzeg - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
13:00 LZS Jankowice Wielkie -:- LZS Kościerzyce
13:00 Olimpia II Lewin Brzeski -:- Błękitni Przecza
13:00 Pogoń Łosiów -:- LZS II Starowice Dolne
13:00 Polonia Przylesie -:- Victoria Dobrzyń
13:00 Zryw Szydłowice -:- LZS Przylesie Dolne
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Nysa-Prudnik - 1/32 finału 17.11.201917.11.2019
13:00 LZS Jędrzychów -:- LZS Trzeboszowice
13:00 LZS Kępnica -:- LZS Dziewiętlice
13:00 LZS Maciejowice -:- LZS Gryżów
13:00 LZS Siestrzechowice -:- Metalowiec Łambinowice
13:00 LZS Łąka-Jodłów -:- LZS Domaszkowice
13:00 Meteor Jasienica Dolna -:- LKS Rusocin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Strzelce Opolskie-Krapkowice - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
13:00 LZS Kadłubiec -:- Czarni Kalinów/Kalinowice
13:00 LZS Raszowa -:- Źródło Krośnica
13:00 LZS Zimna Wódka -:- Stal Zawadzkie
13:00 Sokół Leśnica -:- Jedność Rozmierka