Regionalny Puchar Polski - podkarpackie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Rzeszów-Dębica - runda wstępna 03.08.201921.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
17:30 Czarni Kraczkowa 0:4 Grunwald Budziwój (Rzeszów)
17:30 Florian Ostrowy Tuszowskie 0:14 Czarni Trześń
17:30 Jutrzenka Ławnica 1:1 Grunwald Padew Narodowa
17:30 KP Zabajka 0:3 Polonia Rzeszów
17:30 KS Zgórsko 1:1 LKS Babicha
17:30 Mrowlanka Mrowla 2:4 Świlczanka Świlcza
17:30 Paszczyniak Paszczyna 3:0 Kłos Kawęczyn
17:30 Rudzik Rudna Mała 8:0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
17:30 Sprint Żarówka 4:0 Janovia Janowiec
17:30 Werynianka Werynia 1:2 LKS Trzebownisko
Niedziela, 04 sierpnia 2019
Grunwald II Budziwój (Rzeszów) 3:0 RKS Rzeszów
Środa, 07 sierpnia 2019
17:30 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 0:1 Płomień Zagorzyce
18:30 Heiro Rzeszów 3:0 Trzcianka Trzciana
Sobota, 10 sierpnia 2019
18:00 Orzeł Wysoka 1:1 Pogórze Bachórz
Czwartek, 15 sierpnia 2019
17:30 HALO Hyżne 1:1 LKS Hermanowa
Środa, 21 sierpnia 2019
17:30 Start Lubenia 2:0 Wisłok Strzyżów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Stalowa Wola - runda wstępna 03.08.201904.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
17:00 LZS Podwolina 3:5 San Kłyżów
17:00 Płomień Trześń 4:3 San Wrzawy
17:30 Strzelec Dąbrowica 3:4 LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
17:30 Łęg Kopcie 4:0 LZS Krzątka
Niedziela, 04 sierpnia 2019
16:00 Czarni Lipa 3:2 LZS Wola Rzeczycka
17:00 Advit Łętownia 2:1 Sparta Jeżowe
17:00 Huragan Zdziechowice 3:1 KS Żupawa
17:00 LZS Furmany 3:2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
17:00 Orzeł Rudnik nad Sanem 0:3 KS Jarocin
17:00 San Rozwadów (Stalowa Wola) 7:2 Unia Skowierzyn
17:00 Sanna Zaklików 0:2 Jeziorak Chwałowice
17:00 Wólczanka Wólka Grodziska 0:7 KS Łukowa
17:30 Retman Ulanów 0:3 Dolina-Tanew Wólka Tanewska
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Jarosław - I runda 20.08.201921.08.2019
Wtorek, 20 sierpnia 2019
17:00 Biało-Czerwoni Kaszyce 4:1 Płomień Morawsko
17:00 Huragan Gniewczyna 0:5 Orzeł Przeworsk
Środa, 21 sierpnia 2019
17:00 Czarni Pawłosiów 3:6 Piast Tuczempy
17:00 Czuwaj Przemyśl 2:1 Sanoczanka Święte
17:00 GKS Orły 4:3 Łęk Ostrów
17:00 Granica Stubno 3:1 Motor Grochowce
17:00 LKS Skołoszów 2:1 Polonia Przemyśl
17:00 Legia Oleszyce 0:3 MKS Radymno
17:00 Przedmieście Jarosław 0:9 MKS Kańczuga
17:00 Start Lisie Jamy 0:0 Roztocze Narol
17:00 Zdrój Horyniec 0:2 Pogoń-Sokół Lubaczów
17:00 Zorza II Zarzecze 0:4 Start Pruchnik
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Stalowa Wola - 1/16 finału 27.08.201911.09.2019
Wtorek, 27 sierpnia 2019
17:30 Transdźwig Stale 3:2 Stal Gorzyce
18:00 KS Łukowa 0:5 Pogoń Leżajsk
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 Advit Łętownia 0:6 Sokół Kamień
17:00 LZS Furmany 0:15 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
17:00 PUKS Francesco Jelna 0:3 Sokół Nisko
17:00 Płomień Trześń 0:2 Słowianin Grębów
17:00 San Rozwadów (Stalowa Wola) 0:1 Jeziorak Chwałowice
17:00 ŁKS Łowisko 3:6 Unia Nowa Sarzyna
17:00 Łęg Kopcie 0:3 Stal Nowa Dęba
17:30 San Kłyżów 4:0 LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
Środa, 04 września 2019
17:00 Czarni Lipa 2:1 Dolina-Tanew Wólka Tanewska
17:00 Huragan Zdziechowice 0:0 Olimpia Pysznica
17:00 LZS Ździary 3:4 Siarka Tarnobrzeg
Środa, 11 września 2019
17:00 Bukowa Jastkowice 6:2 Stal II Stalowa Wola
17:00 KS Jarocin 1:2 Siarka II Tarnobrzeg
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Krosno - I runda 28.08.201904.09.2019
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 Brzozovia Brzozów 1:3 Start Rymanów
17:00 Huragan Jasionka 1:0 Markiewicza Krosno
17:00 JKS Jasionów 0:3 Cosmos Nowotaniec
17:00 Jasiołka Szebnie 0:3 Orzeł Lubla
17:00 Otryt Lutowiska 1:10 Bieszczady Ustrzyki Dolne
17:00 Polonia Kopytowa 2:6 Przełęcz Dukla
17:00 Przełom Besko 2:0 Kotwica Korczyna
17:00 Rędzinianka Wojaszówka 0:3 Zamczysko Odrzykoń
17:00 Sokół Domaradz 1:6 Wisłok Sieniawa
17:00 Standart Święcany 1:8 Czarni 1910 Jasło
17:00 Victoria Niebocko 1:2 Iskra Przysietnica
17:00 Wisłok Krościenko Wyżne 3:0 Nafta Jedlicze
17:00 Zorza Łęki Dukielskie 5:4 Tempo Nienaszów
Środa, 04 września 2019
17:00 Florian Rymanów Zdrój 0:11 Karpaty Krosno
17:00 Górnik Grabownica Starzeńska 3:2 Partyzant Targowiska
17:00 Osława Zagórz 1:6 Ekoball Sanok
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Jarosław - II runda 01.09.201915.09.2019
Niedziela, 01 września 2019
16:00 Granica Stubno 1:0 Czuwaj Przemyśl
Wtorek, 03 września 2019
16:00 LKS Skołoszów 3:6 Orzeł Przeworsk
Środa, 04 września 2019
16:00 Biało-Czerwoni Kaszyce 0:9 Wólczanka Wólka Pełkińska
16:00 MKS Radymno 0:3 JKS 1909 Jarosław
16:00 Start Pruchnik 0:2 Piast Tuczempy
16:30 Pogoń-Sokół Lubaczów 0:2 KS Wiązownica
Środa, 11 września 2019
16:00 Roztocze Narol 1:4 Sokół Sieniawa
Niedziela, 15 września 2019
16:00 MKS Kańczuga 1:2 GKS Orły
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Rzeszów-Dębica - I runda 04.09.201911.09.2019
Środa, 04 września 2019
17:30 Rudzik Rudna Mała 0:1 Grunwald Budziwój (Rzeszów)
Środa, 11 września 2019
16:30 Baszta Zawada 1:3 Chemik Pustków
16:30 Bratek Bratkowice 2:4 Victoria Ocieka
16:30 Grunwald Padew Narodowa 1:1 Sokis Chorzelów
16:30 KS Zgórsko 2:4 Czarni Trześń
16:30 Orzeł Wysoka 7:0 Błękit Żołynia
16:30 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:6 Resovia II Rzeszów
16:30 Sokół Pień 0:12 Kolorado Wola Chorzelowska
16:30 Sprint Żarówka 3:6 Paszczyniak Paszczyna
16:30 Start Lubenia 0:5 Lechia Sędziszów Małopolski
16:30 Świlczanka Świlcza 0:7 Płomień Zagorzyce
17:00 HALO Hyżne 2:3 Stal II Rzeszów
17:00 LKS Trzebownisko 1:0 Strug Tyczyn
20:00 Polonia Rzeszów 3:2 KS Zaczernie
Środa, 18 września 2019
16:30 Strumyk Malawa 2:2 Grunwald II Budziwój (Rzeszów)
19:45 Heiro Rzeszów 0:4 Stal Łańcut
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Stalowa Wola - 1/8 finału 10.09.201924.09.2019
Wtorek, 10 września 2019
17:00 Unia Nowa Sarzyna 2:0 Sokół Kamień
Środa, 11 września 2019
16:00 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 5:1 Stal Nowa Dęba
17:00 Huragan Zdziechowice 0:2 Jeziorak Chwałowice
Środa, 18 września 2019
16:00 Bukowa Jastkowice 2:3 Sokół Nisko
16:30 San Kłyżów 3:1 Siarka II Tarnobrzeg
17:00 Czarni Lipa 0:2 Słowianin Grębów
17:00 Pogoń Leżajsk 4:0 LKS Brzyska Wola
Wtorek, 24 września 2019
16:00 Transdźwig Stale 0:7 Siarka Tarnobrzeg
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Krosno - II runda 11.09.201911.09.2019
Środa, 11 września 2019
16:00 Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:2 Ekoball Sanok
16:00 Górnik Grabownica Starzeńska 4:1 Iskra Przysietnica
16:00 Huragan Jasionka 0:3 Przełęcz Dukla
16:00 Orzeł Lubla 0:3 Czarni 1910 Jasło
16:00 Start Rymanów 5:3 Przełom Besko
16:00 Wisłok Krościenko Wyżne 1:4 Karpaty Krosno
16:00 Wisłok Sieniawa 1:4 Cosmos Nowotaniec
16:00 Zorza Łęki Dukielskie 2:5 Zamczysko Odrzykoń
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Jarosław - III runda 18.09.201924.09.2019
Środa, 18 września 2019
15:30 GKS Orły 0:7 JKS 1909 Jarosław
15:30 Orzeł Przeworsk 2:1 KS Wiązownica
15:30 Piast Tuczempy 0:3 Sokół Sieniawa
Wtorek, 24 września 2019
16:00 Granica Stubno 0:3 Wólczanka Wólka Grodziska
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Krosno - III runda 25.09.201925.09.2019
Środa, 25 września 2019
15:30 Czarni 1910 Jasło 2:0 Zamczysko Odrzykoń
15:30 Górnik Grabownica Starzeńska 1:9 Cosmos Nowotaniec
15:30 Przełęcz Dukla 0:4 Karpaty Krosno
15:30 Start Rymanów 0:2 Ekoball Sanok
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Rzeszów-Dębica - II runda 25.09.201902.10.2019
16:00 Chemik Pustków 0:5 Wisłoka Dębica
16:00 Czarni Trześń 3:2 Głogovia Głogów Małopolski
16:00 GKS Niebylec 0:6 Wisłok Wiśniowa
16:00 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 0:2 Jedność Niechobrz
16:00 LKS Trzebownisko 1:1 Wisłok Czarna
16:00 Orzeł Wysoka 1:2 Sawa Sonina
16:00 Paszczyniak Paszczyna 2:6 Kamieniarz Golemki
16:00 Płomień Zagorzyce 0:4 KS Pilzno
16:00 Resovia II Rzeszów 4:3 Sokół Kolbuszowa Dolna
16:00 Sokis Chorzelów 1:7 Igloopol Dębica
16:00 Stal Łańcut 3:2 Crasnovia Krasne
16:00 Strumyk Malawa 1:5 Lechia Sędziszów Małopolski
16:00 Victoria Ocieka 0:3 Błękitni Ropczyce
19:00 Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Korona Rzeszów
19:30 Polonia Rzeszów 1:8 Stal II Mielec
Środa, 02 października 2019
15:30 Stal II Rzeszów 1:2 Izolator Boguchwała
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Jarosław - 1/2 finału 02.10.201902.10.2019
15:00 JKS 1909 Jarosław 1:2 Wólczanka Wólka Grodziska
15:00 Orzeł Przeworsk 1:2 Sokół Sieniawa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Rzeszów-Dębica - III runda 08.10.201909.10.2019
Wtorek, 08 października 2019
15:30 Lechia Sędziszów Małopolski 0:2 Stal II Mielec
Środa, 09 października 2019
15:30 Czarni Trześń 2:2 KS Pilzno
15:30 Jedność Niechobrz 1:1 Błękitni Ropczyce
15:30 Kamieniarz Golemki 1:2 Igloopol Dębica
15:30 Resovia II Rzeszów 2:2 Sawa Sonina
15:30 Stal Łańcut 1:4 Izolator Boguchwała
15:30 Wisłok Czarna 0:4 Wisłok Wiśniowa
19:00 Kolorado Wola Chorzelowska 0:7 Wisłoka Dębica
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Stalowa Wola - 1/4 finału 08.10.201923.10.2019
Wtorek, 08 października 2019
15:45 Pogoń Leżajsk 0:2 Sokół Nisko
Środa, 09 października 2019
15:30 San Kłyżów 2:2 Unia Nowa Sarzyna
Środa, 16 października 2019
15:30 Jeziorak Chwałowice 0:2 Słowianin Grębów
Środa, 23 października 2019
15:00 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 4:3 Siarka Tarnobrzeg
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Rzeszów-Dębica - 1/4 finału 23.10.201923.10.2019
15:30 Błękitni Ropczyce 0:1 Wisłoka Dębica
15:30 Izolator Boguchwała 3:2 Stal II Mielec
15:30 KS Pilzno 5:2 Igloopol Dębica
15:30 Resovia II Rzeszów 0:1 Wisłok Wiśniowa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Stalowa Wola - 1/2 finału 16.11.201916.11.2019
Sobota, 16 listopada 2019
Unia Nowa Sarzyna -:- Sokół Nisko
12:30 Słowianin Grębów -:- Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)