Regionalny Puchar Polski - podlaskie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podlaskie, Podlaski ZPN - runda wstępna 17.08.201922.08.2019
Sobota, 17 sierpnia 2019
17:00 Lwy Białystok 1:2 Włókniarz Białystok
17:00 Orły Kulesze Kościelne 3:2 Pionier Brańsk
Niedziela, 18 sierpnia 2019
12:00 OSP Czyżew 2:1 Tur II Bielsk Podlaski
13:00 Narew II Choroszcz 0:5 LZS Izbiszcze
15:00 Żubr Drohiczyn 1:3 Husar Nurzec
16:00 Lambada Choroszcz 2:3 KS Sokoły
17:00 GKS Orla 1:6 Supraślanka Supraśl
17:00 Grab Janówka 0:4 Polonia Raczki
17:00 Iskra Narew 1:4 Kolejarz Czeremcha
17:00 Sudovia Szudziałowo 1:4 Pogranicze Kuźnica Białostocka
17:30 Biel Jeziorko 5:5 GKS Stawiski
18:15 Pogoń Łapy 2:2 Korona Choroszcz
Czwartek, 22 sierpnia 2019
18:00 Jastrząb Knyszyn 5:1 Wissa II Szczuczyn
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podlaskie, Podlaski ZPN - 1/32 finału 28.08.201904.09.2019
Środa, 28 sierpnia 2019
16:30 Husar Nurzec 0:3 MKS Mielnik
16:30 Jastrząb Knyszyn 4:0 Piast Białystok
16:30 KS Grabówka 2:0 Czarni Czarna Białostocka
16:30 KS Sokoły 0:3 Krypnianka Krypno
16:30 Kolejarz Czeremcha 3:2 Puszcza Hajnówka
16:30 LZS Izbiszcze 2:3 Hetman Tykocin
16:30 Orły Kulesze Kościelne 0:9 Orlęta Czyżew
16:30 Polonia Raczki 0:4 Pomorzanka Sejny
16:30 Unia Ciechanowiec 0:2 Cresovia Siemiatycze
17:00 Pogranicze Kuźnica Białostocka 2:5 Sokół 1946 Sokółka
17:00 Supraślanka Supraśl 1:5 UM Krynki
17:00 Włókniarz Białystok 1:5 Kora Korycin
17:15 Pogoń Łapy 2:3 Rudnia Zabłudów
19:00 Magnat Juchnowiec Kościelny 1:2 Narew Choroszcz
19:00 OSP Czyżew 1:5 KS Śniadowo
Środa, 04 września 2019
16:30 GKS Stawiski 5:4 Orzeł Kolno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podlaskie, Podlaski ZPN - 1/16 finału 18.09.201925.09.2019
Środa, 18 września 2019
16:00 Cresovia Siemiatycze 0:5 Jagiellonia II Białystok
16:00 Jastrząb Knyszyn 0:2 Promień Mońki
16:00 KS Grabówka 0:2 KS Wasilków
16:00 Kolejarz Czeremcha 1:6 Tur Bielsk Podlaski
16:00 Kora Korycin 0:3 Wissa Szczuczyn
16:00 Krypnianka Krypno 1:2 Biebrza Goniądz
16:00 MKS Mielnik 0:1 Ruch Wysokie Mazowieckie
16:00 Pomorzanka Sejny 1:2 Sparta Augustów
16:00 UM Krynki 1:1 MOSP Białystok
16:30 Hetman Tykocin 0:2 Hetman Białystok
16:30 KS Śniadowo 2:3 ŁKS 1926 Łomża
16:30 Rudnia Zabłudów 1:4 KS Michałowo
17:30 Orlęta Czyżew 0:5 Sparta 1951 Szepietowo
18:00 Narew Choroszcz 0:9 Olimpia Zambrów
Środa, 25 września 2019
16:00 Sokół 1946 Sokółka 4:1 Dąb Dąbrowa Białostocka
16:30 GKS Stawiski 0:2 Warmia Grajewo
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podlaskie, Podlaski ZPN - 1/8 finału 02.10.201916.10.2019
Środa, 02 października 2019
15:30 Hetman Białystok 0:1 KS Wasilków
15:30 KS Michałowo 2:1 Tur Bielsk Podlaski
15:30 Promień Mońki 3:3 Biebrza Goniądz
15:30 Sparta 1951 Szepietowo 1:4 Ruch Wysokie Mazowieckie
15:30 ŁKS 1926 Łomża 1:1 Jagiellonia II Białystok
19:00 UM Krynki 1:3 Sokół 1946 Sokółka
Środa, 09 października 2019
15:30 Wissa Szczuczyn 4:2 Warmia Grajewo
Środa, 16 października 2019
15:00 Sparta Augustów 0:4 Olimpia Zambrów