Regionalny Puchar Polski - pomorskie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Słupsk - III runda 17.09.201924.09.2019
Wtorek, 17 września 2019
16:00 Kolegium Sędziów Słupsk 9:9 Chrobry Charbrowo
Środa, 18 września 2019
16:00 Granit Kończewo 5:2 Zawisza Borzytuchom
16:00 Kaszubia II Studzienice 1:0 Piast Człuchów
16:00 Sokół Wyczechy 6:1 Kaszubia Studzienice
16:00 Stal Jezierzyce 5:1 Barton Barcino
16:00 Start Miastko 4:2 Echo Biesowice
16:00 Słupia Kobylnica 11:3 GTS Czarna Dąbrówka
16:00 ZS Damnica 3:2 Jantaria Pobłocie
16:15 Myśliwiec Tuchomie 1:1 MKS Debrzno
Wtorek, 24 września 2019
16:30 GKS Pęplino 1:6 Sparta Sycewice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Gdańsk - III runda 18.09.201919.09.2019
Środa, 18 września 2019
15:00 Chojniczanka III Chojnice 3:6 Gwiazda Karsin
16:00 Celtic Reda 0:8 Kaszubia Kościerzyna
16:00 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 0:3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
16:00 Orzeł Subkowy 1:0 Wierzyca Pelplin
16:00 Sokół Zblewo 3:1 Cartusia Kartuzy
16:00 Tęcza Brusy 1:2 GKS Przodkowo
16:00 Potok Kamionka Sopot 3:3 AP Sopot
16:00 WKS Lignowy Szlacheckie 2:1 Wda Lipusz
16:30 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 4:2 GKS Kolbudy
16:30 KS Mściszewice 0:7 Stolem Gniewino
16:30 Klif Chłapowo 0:8 Orkan Rumia
16:30 Kolejarz Chojnice 1:9 Potok Pszczółki
16:30 NL6 Gdynia 1:2 Wietcisa Skarszewy
16:30 Okland Szprudowo 0:9 Chojniczanka II Chojnice
16:30 Orzeł Trąbki Wielkie 1:2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
16:30 Sokół Bożepole Wielkie 0:7 MKS Władysławowo
16:30 Start Mrzezino 2:3 Sztorm Kosakowo
16:30 Victoria Kaliska 3:1 GLKS Różyny
16:45 Gedania II Gdańsk 8:0 Wisła Tczew
17:00 Radunia II Stężyca 1:0 Gedania Gdańsk
17:00 Santana Wielki Klincz 3:0 Orlęta Reda
17:00 Zenit Łęczyce 2:1 GKS Kowale
17:00 GOSRiT II Luzino 0:5 Lechia II Gdańsk
17:00 Amator Kiełpino 0:6 Arka II Gdynia
17:00 Ogniwo Sopot 2:1 Czarni Pruszcz Gdański
19:00 Hanza Lider Lniska 0:10 GOSRiT Luzino
Czwartek, 19 września 2019
19:30 Portowiec Gdańsk 2:3 Meteor Pinczyn
Poniedziałek, 23 września 2019
17:00 GTS Mokry Dwór 2:1 Sporting Leźno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Malbork - III runda 18.09.201918.09.2019
Środa, 18 września 2019
16:15 Relax Ryjewo 1:2 Spójnia Sadlinki
16:30 Delta Miłoradz 4:1 Czarni Przemysław
16:30 Grom II Nowy Staw 5:0 Pomezania Malbork
16:30 Nogat Malbork 2:6 Powiśle II Dzierzgoń
17:00 Supra Kwidzyn 2:6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
17:30 Olimpia Sztum 3:0 GDKiS Ostaszewo
— Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Słupsk - IV runda 01.10.201902.10.2019
Wtorek, 01 października 2019
15:30 Kolegium Sędziów Słupsk 1:12 Jantar Ustka
Środa, 02 października 2019
15:30 Granit Kończewo 0:11 Gryf Słupsk
15:30 Kaszubia II Studzienice 1:2 Lipniczanka Lipnica
15:30 MKS Debrzno 1:6 Bytovia II Bytów
15:30 Start Miastko 4:2 Sokół Wyczechy
15:30 Słupia Kobylnica 3:0 Anioły Garczegorze
15:30 ZS Damnica 1:6 Pogoń Lębork
15:30 Stal Jezierzyce 0:6 Sparta Sycewice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Gdańsk - IV runda 01.10.201902.10.2019
Wtorek, 01 października 2019
15:00 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:0 GOSRiT Luzino
Środa, 02 października 2019
15:00 Chojniczanka II Chojnice 8:1 Orzeł Subkowy
15:00 Gedania II Gdańsk 4:1 GKS Przodkowo
15:00 Potok Kamionka Sopot 2:3 Meteor Pinczyn
15:00 WKS Lignowy Szlacheckie 1:3 Radunia Stężyca
15:30 Wietcisa Skarszewy 2:0 Bałtyk II Gdynia
15:45 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2:3 Potok Pszczółki
16:00 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 0:10 Stolem Gniewino
16:00 MKS Władysławowo 1:6 Arka II Gdynia
16:00 Ogniwo Sopot 0:5 Sokół Zblewo
16:00 Santana Wielki Klincz 4:3 GTS Mokry Dwór
16:00 Zenit Łęczyce 4:0 Victoria Kaliska
16:15 Orkan Rumia 1:7 Bałtyk Gdynia
16:30 Gwiazda Karsin 0:3 Kaszubia Kościerzyna
16:30 Sztorm Kosakowo 0:4 Lechia II Gdańsk
17:00 Radunia II Stężyca 0:4 KP Starogard Gdański
— Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Malbork - IV runda 02.10.201902.10.2019
16:00 Delta Miłoradz 6:0 Grom Nowy Staw
16:15 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:0 Powiśle Dzierzgoń
16:30 Grom II Nowy Staw 4:0 Olimpia Sztum
16:30 Powiśle II Dzierzgoń 4:0 Spójnia Sadlinki
— Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Gdańsk - V runda 16.10.201916.10.2019
Środa, 16 października 2019
15:00 Gedania II Gdańsk 0:3 KP Starogard Gdański
15:00 Kaszubia Kościerzyna 3:2 Lechia II Gdańsk
15:00 Meteor Pinczyn 0:5 Chojniczanka II Chojnice
15:00 Santana Wielki Klincz 0:5 Bałtyk Gdynia
15:00 Sokół Zblewo 3:0 Potok Pszczółki
15:00 Wietcisa Skarszewy 2:1 Stolem Gniewino
15:00 Zenit Łęczyce 1:2 Radunia Stężyca
17:30 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0 Arka II Gdynia
— Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Słupsk - V runda 16.10.201916.10.2019
15:00 Bytovia II Bytów 1:7 Pogoń Lębork
15:00 Sparta Sycewice 1:4 Jantar Ustka
15:00 Start Miastko 1:3 Gryf Słupsk
15:00 Słupia Kobylnica 1:3 Lipniczanka Lipnica
— Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Pomorski ZPN - 1/8 finału 07.03.202007.03.2020
Sobota, 07 marca 2020
Chojniczanka II Chojnice -:- Żuławy Nowy Dwór Gdański
Delta Miłoradz -:- Powiśle II Dzierzgoń
Grom II Nowy Staw -:- Pogoń Lębork
Jantar Ustka -:- Bałtyk Gdynia
Lipniczanka Lipnica -:- Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Radunia Stężyca -:- KP Starogard Gdański
Sokół Zblewo -:- Gryf Słupsk
Wietcisa Skarszewy -:- Kaszubia Kościerzyna