Regionalny Puchar Polski - zachodniopomorskie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: zachodniopomorskie, Koszalin - III runda 17.09.201918.09.2019
Wtorek, 17 września 2019
17:00 Mirstal Mirosławiec 6:2 Olimp Złocieniec
Środa, 18 września 2019
17:00 Fala Hen Gąski 7:3 LZS Kowalewice
17:00 Gryf Polanów 5:1 Victoria Sianów
17:00 Głaz Tychowo 0:2 Zefir Wyszewo
17:00 Jantar Siemyśl 2:7 Spójnia Świdwin
17:00 KP Drawsko Pomorskie 5:1 Drzewiarz Świerczyna
17:00 LZS Zielenica 3:4 Mechanik Bobolice
17:00 Mechanik Turowo 3:2 Wiarus Żółtnica
17:00 Orzeł Łubowo 2:4 Błonie Barwice
17:00 Pomorzanin Sławoborze 6:4 Pogoń Połczyn Zdrój
17:00 Płomień Myślino 0:15 Jedność/Ikar Krosino
17:00 Redłovia Redło 3:0 Wybrzeże Biesiekierz
17:00 Resko Karcino 1:2 Bajgiel Będzino
17:00 Sad Chwiram 2:2 Korona Człopa
17:00 Saturn Mielno 4:3 Astra Ustronie Morskie
17:00 Sokół Suliszewo 2:1 Calisia Kalisz Pomorski
17:00 Wicher Mierzym 2:2 Sława Sławno
17:00 Wiekowianka Wiekowo 6:0 Błękitni Stary Jarosław
17:00 Zawisza Grzmiąca 3:2 Iskra Białogard
— Piłka nożna, — Regionalny PP: zachodniopomorskie, Szczecin - III runda 17.09.201918.09.2019
Wtorek, 17 września 2019
17:15 Piast Chociwel 8:6 Orkan Suchań
Środa, 18 września 2019
17:00 Aquila Szczecin 4:4 Iskra Golczewo
17:00 Arkonia Szczecin 3:0 Czcibor Cedynia
17:00 Błękitni Trzygłów 0:3 Wybrzeże Rewalskie Rewal
17:00 CRS Barlinek 4:2 Morzycko Moryń
17:00 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3:3 Energetyk Gryfino
17:00 Grot Gardno 0:2 Odra Chojna
17:00 Ina Ińsko 1:1 Pomorzanin Nowogard
17:00 KS Wołczkowo-Bezrzecze 1:10 Jeziorak Załom (Szczecin)
17:00 Korona Raduń 4:3 Gavia Choszczno
17:00 Leśnik Kliniska Wielkie 0:3 Polonia Płoty
17:00 Masovia Maszewo 3:0 Orzeł Łożnica
17:00 Pomorzanin Przybiernów 1:6 Prawobrzeże Świnoujście
17:00 Radovia Radowo Małe 0:4 Sparta Gryfice
17:00 Stal Lipiany 9:4 Unia Dolice
17:00 Wicher Przelewice 0:1 Sokół Pyrzyce
17:00 Światowid 63 Łobez 1:7 Biali Sądów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: zachodniopomorskie, Koszalin - IV runda 24.11.201930.11.2019
Niedziela, 24 listopada 2019
13:30 KP Drawsko Pomorskie 0:4 Gwardia Koszalin
Sobota, 30 listopada 2019
13:00 Bajgiel Będzino 3:2 Olimp Gościno
13:00 Błonie Barwice 4:0 Wiekowianka Wiekowo
13:00 Fala Hen Gąski 1:8 Sława Sławno
13:00 Gryf Polanów 0:3 Rasel Dygowo
13:00 Jedność/Ikar Krosino 0:3 Sokół Karlino
13:00 Korona Człopa 0:0 Mechanik Bobolice
13:00 Mechanik Turowo 1:6 Wieża Postomino
13:00 Mirstal Mirosławiec 0:6 Lech Czaplinek
13:00 Pomorzanin Sławoborze 2:1 Orzeł Wałcz
13:00 Redłovia Redło 0:7 Darłovia Darłowo
13:00 Saturn Mielno 3:5 Zawisza Grzmiąca
13:00 Sokół Suliszewo 3:5 MKP Szczecinek
13:00 Spójnia Świdwin 2:2 Leśnik Manowo
13:00 Zefir Wyszewo 0:3 Bałtyk Koszalin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: zachodniopomorskie, Szczecin - IV runda 30.11.201923.02.2020
13:00 Biali Sądów 3:0 Osadnik Myślibórz
13:00 CRS Barlinek 2:2 Hutnik Szczecin
13:00 Energetyk Gryfino 2:0 Polonia Płoty
13:00 Iskra Golczewo 1:0 Vineta Wolin
13:00 Jeziorak Załom (Szczecin) 14:2 Sparta Węgorzyno
13:00 Korona Raduń 2:5 Ina Goleniów
13:00 Masovia Maszewo 3:0 Flota Świnoujście
13:00 Odra Chojna 1:0 Błękitni II Stargard
13:00 Piast Chociwel 1:2 Chemik Police
13:00 Pomorzanin Nowogard 1:1 Gryf Kamień Pomorski
13:00 Prawobrzeże Świnoujście 2:2 Kluczevia Stargard
13:00 Sparta Gryfice 0:2 Sokół Pyrzyce
13:00 Stal Lipiany 1:9 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
13:00 Wybrzeże Rewalskie Rewal 2:5 Pogoń II Szczecin
Niedziela, 23 lutego 2020
14:00 Arkonia Szczecin 2:1 Rega Trzebiatów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: zachodniopomorskie, Koszalin - V runda 29.02.202008.03.2020
Sobota, 29 lutego 2020
14:00 Darłovia Darłowo 2:3 Rasel Dygowo
14:00 Korona Człopa 2:0 MKP Szczecinek
14:00 Lech Czaplinek 1:3 Sokół Karlino
14:00 Leśnik Manowo 0:6 Kotwica Kołobrzeg
14:00 Wieża Postomino 1:1 Bałtyk Koszalin
14:00 Zawisza Grzmiąca 0:5 Bałtyk Koszalin
Sobota, 07 marca 2020
14:00 Pomorzanin Sławoborze 2:2 Bajgiel Będzino
Niedziela, 08 marca 2020
13:00 Sława Sławno 4:3 Błonie Barwice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: zachodniopomorskie, Szczecin - V runda 29.02.202007.03.2020
Sobota, 29 lutego 2020
12:00 Sokół Pyrzyce 0:10 Pogoń II Szczecin
14:00 Arkonia Szczecin 1:7 Chemik Police
14:00 Biali Sądów 2:6 Świt Skolwin (Szczecin)
14:00 Prawobrzeże Świnoujście 0:0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
14:30 Jeziorak Załom (Szczecin) 2:1 Ina Goleniów
16:00 Odra Chojna 3:0 Gryf Kamień Pomorski
Sobota, 07 marca 2020
14:00 CRS Barlinek 5:0 Masovia Maszewo
14:00 Energetyk Gryfino 1:1 Iskra Golczewo