Remis piłkarzy Wisły Sandomierz z Hetmanem Zamość po zaciętym meczu

Anna Kaczmarz/Polska Press
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej, Wisła Sandomierz zremisowała z Hetmanem Zamość.

Wisła Sandomierz - Hetman Zamość 3:3 (1:2)
Bramki:
1:0 Dariusz Brągiel 8 min, 1:1 Kamil Oziemczuk 40, 1:2 Patryk Wilk 45 samobójcza, 2:2 Jarosław Piątkowski 46, 2:3 Oziemczuk 78 z karnego, 3:2 Marcin Sudy 87.

Wisła: Pietrasik - Wojsa, Wilk, Konefał, Chorab (46. Frańczak) - Brągiel (65. Dahnowski), Tyl, Jeziorski (65. Sudy), Kmiotek (46. Siedlecki), Piątkowski - Zawiślak.

Hetman: Sobieszczyk - Skiba, Żmuda, Kanarek, (73. Dudek), Kursa - Buczek, Kycko (46. Kosel), Wacławek (46. Pupeć), Skoczylas (73. Turczyn) - Oziemczuk, Myśliwiecki (68. Olszak).

Żółte kartki: Piątkowski (Wisła) - Kucko, Turczyn (Hetman).

Widzów: 500.

Zwycięstwo z KSZO rozbudziły w Sandomierzu nadzieje na pokonanie będącego w czołówce tabeli Hetmana. Początek niedzielnego meczu jeszcze je podgrzał. Wisła od razu ostro zaatakowała i już w 8 minucie otworzyła wynik. Potem gospodarze cofnęli się, ale zespół z Zamościa długo nie zagrażał ich bramce.

Jednak w końcówce pierwszej połowy, w ciągu pięciu minut Hetman dostał dwa prezenty. Dwie proste straty dały gościom okazje do przedostania się pod bramkę naszego zespołu. Wyrównał po strzale i rykoszecie od zawodnika Wisły Kamil Oziemczuk, a tuż przed przerwą po rzucie wolnym z 35 metrów piłka odbiła się od dwóch piłkarzy Wisły i wpadła do bramki.

Po przerwie miejscowi znów natarli i błyskawicznie wyrównali, gola zdobył Jarosław Piątkowski. Potem „wiślacy” znów się cofnęli i znów popełnili prosty błąd w defensywie, co skończyło się rzutem karnym, wykorzystanym przez Oziemczuka.

Wisła do końca walczyła o punkt i udało się. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 87 minucie wyrównał MarcinSudy.

- Nie jesteśmy zadowoleni z remisu, popełniliśmy trzy poważne błędy w obronie - mówił nam drugi trener Wisły,Dawid Korona.

SZOKUJĄCA DEKLARACJA BOGDANA WENTY SPRZED LAT. „CHCĘ ODDAĆ OKO BIELECKIEMU”