Reprezentacja Polski siatkarzy - oni zdobędą dla nas medal ZDJĘCIA I SKŁAD KADRY

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Polscy siatkarze mogą zdobyć w Katowicach medal ME. Poznajcie bliżej skład naszej kadry  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Polscy siatkarze mogą zdobyć w Katowicach medal ME. Poznajcie bliżej skład naszej kadry Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. Karolina Misztal
Reprezentacja Polski siatkarzy przebywa już w Katowicach, gdzie w Spodku walczyć będzie w fazie finałowej mistrzostw Europy. Drużyna Vitala Heynena może wywalczyć dla nas medal ME. Zobaczcie skład kadry i zdjęcia naszych zawodników.

Reprezentacja Polski siatkarzy - oni zdobędą dla nas medal

Biało-Czerwoni idą przez mistrzostwa Europy siatkarzy jak burza. Na razie nasza drużyna wygrała wszystkie swoje mecze i w weekend w Katowicach weźmie udział w fazie finałowej ME.

Na placu boju zostały już tylko cztery zespoły i wierzymy, że Biało-Czerwoni zdobędą w Spodku medal. Legendarna hala i zgromadzona w niej publiczność nie raz już pomagały Polakom i mamy nadzieję, że teraz również pomogą im przełamać słoweńską klątwę w mistrzostwach Europy.

Kibice siatkówki doskonale znają naszych reprezentantów, którzy w tym turnieju najpierw pokonali w grupie w Krakowie Portugalię 3:1, Serbię 3:2, Grecję 3:1, Belgię 3:0 i Ukrainę 3:0, a następnie w fazie pucharowej w Gdańsku ograli w 1/8 finału Finlandię 3:0 i w ćwierćfinale Rosję 3:0.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KADRY HEYNENA I METRYCZKI SIATKARZY

- Na początku tego turnieju staraliśmy się po prostu cieszyć grą i tym, że jesteśmy razem przez ostatnie trzy tygodnie tego lata. Uważam jednak, że jak dotąd spisaliśmy się świetnie i postaramy się to kontynuować, pokonując Słowenię w półfinale – powiedział Michał Kubiak, kapitan i prawdziwy lider reprezentacji.

W sobotę 18 września o godz. 17.30 Polska zagra w Spodku w półfinale ze Słowenią, z którą przegrała trzy ostatnie spotkania w ME. Na niedzielę w Katowicach zaplanowano natomiast mecze o medale. Spotkanie o brąz rozpocznie się o godz. 17.30, a wielki finał o złoto o godz. 20.30.

Bilety na finałowy weekend ME w Spodku zostały już dawno wyprzedane. Kibicom siatkówki, którzy nie kupili wejściówek pozostaje więc oglądanie występów Biało-Czerwonych w telewizji. Mecz Polska - Słowenia transmitować będzie w sobotę TVP 1 i Polsat Sport.