Rezerwy Korony Kielce wygrały ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 4:3. Grało kilku piłkarzy z ekstraklasy. Na meczu był trener Smyła [ZDJĘCIA]

dor
W meczu kontrolnym, który odbył się w Radomiu, Korona II Kielce wygrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 4:3.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Korona II Kielce 3:4 (1:4)Bramki: Piotr Lisowski 11, Rodrigo Zalazar 30, Artur Piróg 32, 44.Korona II: Sokół (60' Wojno) - Prętnik (60' Lioi), Pierzchała, Seweryś (45' Sewerzyński), Szelągowski (45' Bujak) - Lioi (45' Szałas), Kaczmarski (45' Jopkiewicz), P. Lisowski (45' Górski), Sowiński (45' Długosz) - Zalazar (60' Gromulski), Piróg (45' Rogoziński).- Rozegraliśmy bardzo dobry sparing z zespołem, który jest kandydatem do awansu do II ligi. W pierwszej połowie zagraliśmy perfekcyjnie i do szatni schodziliśmy prowadząc 4:1.  Po przerwie zawodnicy się rozluźnili i straciliśmy bramki po błędach indywidualnych. Dodatkowo graliśmy pod wiatr i było to widoczne, ale dowieźliśmy wynik do końca. Jestem zadowolony z tego, że chłopaki wybiegali ten mecz oraz dobrze zrealizowali założenia taktyczne - podsumował trener drużyny rezerw, Sławomir Grzesik dla oficjalnej strony Korony.Mecz oglądał trener pierwszej drużyny Mirosław Smyła, który powiedział nam, że ma w drużynie kilka perełek, między innymi Piotra Lisowskiego, i chciał je zobaczyć w akcji. Razem z nim był asystent Kamil Kuzera. (dor, WŁ)
W meczu kontrolnym, który odbył się w Radomiu, Korona II Kielce wygrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 4:3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Korona II Kielce 3:4 (1:4)Bramki: Piotr Lisowski 11, Rodrigo Zalazar 30, Artur Piróg 32, 44.Korona II: Sokół (60' Wojno) - Prętnik (60' Lioi), Pierzchała, Seweryś (45' Sewerzyński), Szelągowski (45' Bujak) - Lioi (45' Szałas), Kaczmarski (45' Jopkiewicz), P. Lisowski (45' Górski), Sowiński (45' Długosz) - Zalazar (60' Gromulski), Piróg (45' Rogoziński).- Rozegraliśmy bardzo dobry sparing z zespołem, który jest kandydatem do awansu do II ligi. W pierwszej połowie zagraliśmy perfekcyjnie i do szatni schodziliśmy prowadząc 4:1. Po przerwie zawodnicy się rozluźnili i straciliśmy bramki po błędach indywidualnych. Dodatkowo graliśmy pod wiatr i było to widoczne, ale dowieźliśmy wynik do końca. Jestem zadowolony z tego, że chłopaki wybiegali ten mecz oraz dobrze zrealizowali założenia taktyczne - podsumował trener drużyny rezerw, Sławomir Grzesik dla oficjalnej strony Korony.Mecz oglądał trener pierwszej drużyny Mirosław Smyła, który powiedział nam, że ma w drużynie kilka perełek, między innymi Piotra Lisowskiego, i chciał je zobaczyć w akcji. Razem z nim był asystent Kamil Kuzera. (dor, WŁ) Zdjęcia Włodzimierz Łyżwa
W meczu kontrolnym, który odbył się w Radomiu, Korona II Kielce wygrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 4:3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Korona II Kielce 3:4 (1:4) Bramki: Piotr Lisowski 11, Rodrigo Zalazar 30, Artur Piróg 32, 44. Korona II: Sokół (60' Wojno) - Prętnik (60' Lioi), Pierzchała, Seweryś (45' Sewerzyński), Szelągowski (45' Bujak) - Lioi (45' Szałas), Kaczmarski (45' Jopkiewicz), P. Lisowski (45' Górski), Sowiński (45' Długosz) - Zalazar (60' Gromulski), Piróg (45' Rogoziński). - Rozegraliśmy bardzo dobry sparing z zespołem, który jest kandydatem do awansu do II ligi. W pierwszej połowie zagraliśmy perfekcyjnie i do szatni schodziliśmy prowadząc 4:1. Po przerwie zawodnicy się rozluźnili i straciliśmy bramki po błędach indywidualnych. Dodatkowo graliśmy pod wiatr i było to widoczne, ale dowieźliśmy wynik do końca. Jestem zadowolony z tego, że chłopaki wybiegali ten mecz oraz dobrze zrealizowali założenia taktyczne - podsumował trener drużyny rezerw, Sławomir Grzesik dla oficjalnej strony Korony. Mecz oglądał trener pierwszej drużyny Mirosław Smyła, który powiedział nam, że ma w drużynie kilka perełek, między innymi Piotra Lisowskiego, i chciał je zobaczyć w akcji. Razem z nim był asystent Kamil Kuzera.