Romeo Jozak o meczu z Termaliką: Musieliśmy coś udowodnić

Piotr Bernaciak
Romeo Jozak
Romeo Jozak Łukasz Capar
Lotto Ekstraklasa. Oto co mieli do powiedzenia trenerzy Legii Warszawa i Bruk-Bet Termaliki Nieciecza po meczu, który mistrzowie Polski wygrali 3:0.

Maciej Bartoszek: Zagraliśmy dobre spotkanie, a szczególnie pierwszą połowę, ale co z tego, skoro w kolejnym meczu tracimy bramki w taki głupi sposób? Jeśli nie wykorzystujemy takich sytuacji jak te z pierwszej połowy w meczu z takim przeciwnikiem jak Legia to nie mamy co marzyć o zwycięstwie.

Romeo Jozak: Jestem bardzo szczęśliwy ze zwycięstwa. Mieliśmy coś do udowodnienia po dwóch poprzednich meczach. Chcieliśmy wygrać wysoko i udowodnić przewagę na naszym terenie. W pierwszej połowie Termalica zagrała dobrze, ciężko było przebić się przez defensywę, kilka razy nam się udało ale w naszej grze brakowało spokoju. W przerwie rozmawialiśmy o naszej koncentracji. Byłem pewny, że Termalica nie utrzyma tak dobrej gry przez cały mecz i się nie myliłem. Po meczu pogratulowałem zawodnikom, bo byli dziś lepsi. Mamy jeszcze dwa mecze do rozegrania, od jutra zaczynamy przygotowania do meczu z Piastem.

Co do występu Cristiana Pasquato, to zagrał chyba najlepszy mecz od kiedy przyszedłem do Legii. To powód dla którego wystawiam go w pierwszym składzie, myślę, że umie pokazać się z dobrej strony w meczach z gorszym przeciwnikiem. Wykorzystał swoją szansę i cieszę się, że jego dobry występ nie uszedł niczyjej uwadze. Nie możemy jednak mówić, że to tylko on miał wkład w to zwycięstwo, bo to robota całej drużyny.

Z powodu choroby zabrakło Tomka Jodłowca, to nic poważnego, mieliśmy dziś spory dylemat czy powinien znaleźć się w kadrze meczowej, ostatecznie podjęliśmy decyzję, że znajdzie się w niej ktoś inny.. Tomek jest ważną częścią zespołu, był nawet kilka razy kapitanem. Nie mogę na dzisiaj stwierdzić, czy wróci już na wtorkowy mecz z Piastem.

Materiał oryginalny: Romeo Jozak o meczu z Termaliką: Musieliśmy coś udowodnić - Gol24