Archiwum
W meczu otwarcia sezonu 2019/2020 w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych, Orlen Wisła Płock wygrała z Azotami Puławy 25:17. PGE VIVE Kielce swój pierwszy mecz rozegra w sobotę, podejmując o godzinie 16 w Hali Legionów Stal Mielec.

Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 25:17 (10:7)

Orlen Wisła: Morawski - Mihić 6, Ruiz 5, Stenmalm 3, Krajewski 2, Matulić 2, Mindeghia 2, Mlakar 2, Szita 2, Żabić 1, Piechowski. Kary: 20 minut.

Azoty: Koszowy, Bogdanow, Borucki - Przybylski 5, Szyba 5, Łangowski 3, Dawydzik 1, Jarosiewicz 1, Kowalczyk 1, Seroka 1, Gumiński, Moryń, Podsiadło, Rogulski. Kary: 6 minut.

Oba zespoły, a szczególnie goście, popełniły w tym meczu mnóstwo prostych błędów. Wicemistrzowie Polski od razu wyszli na prowadzenie, a puławianie nie mogli sobie poradzić ze świetnie interweniującym bramkarzem, Adamem Morawskim. Spotkanie było nerwowe, padało mało bramek, za to mnóstwo było dwuminutowych kar. "Nafciarze" powoli powiększali prowadzenie, a chaotycznie grające Azoty ciągle popełniały błędy.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, SURFING, WESELA… [ZDJĘCIA]