Ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Sparty Wrocław w...

Ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Sparty Wrocław w 2019 roku [JAK KUPIĆ, CENY]

RED.

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Sparty Wrocław w 2019 roku [JAK KUPIĆ, CENY]
1/3
przejdź do galerii

©Pawel Relikowski / Polska Press

W środę 5 grudnia rozpoczęła się sprzedaż karnetów na domowe mecze Betardu Sparty Wrocław w sezonie 2019 PGE Ekstraligi. Niewykluczone zatem, że do kibiców WTS-u trafią one w formie prezentów od świętego Mikołaja. Ceny całosezonowych wejściówek na nadchodzące rozgrywki nie uległy zmianie w porównaniu do 2018 roku.
Kibice, którzy zaopatrzą się w karnety, będą mogli zarezerwować swoje ulubione miejsce na Stadionie Olimpijskim na całą rundę zasadniczą sezonu 2019. Co więcej, posiadacze karnetów tradycyjnie otrzymają prawo pierwokupu biletów na rundę play-off, a przede wszystkim na sierpniowe zawody z cyklu FIM Speedway Grand Prix we Wrocławiu.

Karnety będą dostępne w sprzedaży online na bilety.wts.pl.

Karnety zapisywane są na kartach kibica WTS.
Jeśli kibic posiada kartę, karnet automatycznie zapisze się na niej. W przypadku zakupu nowej karty kibica, zostanie ona wydana w ciągu 48 godzin i będzie można odebrać ją w sklepie papierniczym w Solpolu 2 przy ul. Świdnickiej 18/20. Punkt odbioru otwarty w godzinach 10-18 od poniedziałku do piątku i w soboty od 11 do 14. Wszystkie karty kibica nieodebrane ze sklepu papierniczego będzie można odebrać przed pierwszym meczem w kasie info.
_____

Co zyskujesz, kupując karnet na sezon 2019?

Po pierwsze – gwarancję zobaczenia na żywo wszystkich meczów Betardu Sparty Wrocław na Stadionie Olimpijskim w sezonie zasadniczym PGE Ekstraligi. Doświadczenia z sezonów 2017 i 2018 pokazały, że zainteresowanie biletami na mecze WTS-u przerastało możliwości obiektu (pojemność stadionu była za mała).

Po drugie – gwarancję miejsca. Kibic samodzielnie wybiera najlepsze dla siebie miejsce do śledzenia rywalizacji żużlowców, a następnie otrzymuje gwarancję, że bez względu na godzinę przybycia na Stadion Olimpijski, jego miejsce będzie na niego czekało przez cały sezon.

Po trzecie – gwarancję pierwokupu wejściówek na fazę play-off (w przypadku awansu do tej fazy rozgrywek) i wrocławską rundę Speedway Grand Prix. Posiadacze karnetów skorzystają z możliwości pierwszeństwa zakupu biletów na decydujące o medalach mecze.

Po czwarte – korzystną ofertę cenową. Za karnet, czyli możliwość uczestniczenia we wszystkich siedmiu meczach fazy zasadniczej, kibic zapłaci tyle, co za sześć biletów.

Po piąte – wygodę. Posiadacze karnetów nie muszą odwiedzać punków sprzedaży czy stać w kasach biletowych przed każdym meczem. Kibice posiadający karnet nie muszą też pamiętać o zakupie biletów na kolejny mecz i czekać na otwarcie sprzedaży.

Ceny karnetów zaczynają się już od 60 zł. Na zdjęciu poniżej pełny cennik. Dodatkowe informacje kibice mogą uzyskać pod adresem: bilety@wts.pl.

Karnety na Spartę 2019

Komentarze (3)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
sektor M

mżk :) (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

sektorem rodzinnym... porażka szczególnie jak przyjeżdża tfu leszczyńska unia :(
ich kibice totalnie nie potrafią zachować kultury
rzucanie czym popadnie to u nich norma...
przykre :(


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
king

king (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 2

To nie jest żaden sektor rodzinny, tam po prostu można kupić bilet nieco taniej, ale rodzinnego sektora przecież nie ma...

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
forza WTS

Breslauer (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

No i fajnie

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Sportowy24 na Facebooku