dor
Pierwszoligowe siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wygrały w piątek wyjazdowe spotkanie z drużyną Karpaty MOSiR AZS PWSZ Krosno Glass 3-0 (27-25, 25-17, 25-21). KSZO: Klekot, Dyduła, Kawa, Kobus, Ogórek, Gierszewska, Marcyjanik (libero) oraz Tkaczyk, Klepacz. Trener: Marcin Cebo. Dziewiąta w tabeli Pierwszej Ligi Siatkówki Kobiet drużyna z Krosna okazała się zdecydowanie słabsza od siatkarek z Ostrowca Świętokrzyskiego.Pierwszy set bardzo wyrównany. Raz prowadziły zawodniczki KSZO, by za chwilę na prowadzeniu były Karpaty Krosno. Ostatecznie więcej zimnej krwi zachowały siatkarki z Ostrowca Świętokrzyskiego i to one wygrały pierwszego seta. W drugiej odsłonie meczu na parkiecie dominowały zawodniczki KSZO, nie oddając przewagi nawet na chwilę. Za wygraną partię do 17 należą się naszym zawodniczkom duże brawa. Trzeci set to także dominacja zawodniczek z Ostrowca. Wygrana w Krośnie to ogromna niespodzianka, która może zwiastować lepsze czasy dla ostrowieckiej siatkówki.- Już przed meczem zapowiadałem, że do Krosna jedziemy po zwycięstwo – mówi dyrektor do spraw sportowych KSZO S. A Dawid Ogórek - Dziewczyny zagrały bardzo dobrze taktycznie, stanęły na wysokości zadania. To nie siatkarki z Krosna zagrały źle. To my zagraliśmy bardzo dobrze. Nasze zawodniczki zagrały bardzo ambitnie, za co im serdecznie dziękuję. Czekamy na kibiców podczas meczów w Ostrowcu.Kolejne spotkanie siatkarki z Ostrowca zagrają przed własną publicznością w sobotę, 22 lutego o godzinie 18 z drużyną Stali Mielec- szóstym zespołem Pierwszej Ligi Siatkówki Kobiet.(MAJ) Zdjęcia Mariusz Jabłoński
Pierwszoligowe siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wygrały w piątek wyjazdowe spotkanie z drużyną Karpaty MOSiR AZS PWSZ Krosno Glass 3-0 (27-25, 25-17, 25-21). KSZO: Klekot, Dyduła, Kawa, Kobus, Ogórek, Gierszewska, Marcyjanik (libero) oraz Tkaczyk, Klepacz. Trener: Marcin Cebo. Dziewiąta w tabeli Pierwszej Ligi Siatkówki Kobiet drużyna z Krosna okazała się zdecydowanie słabsza od siatkarek z Ostrowca Świętokrzyskiego. Pierwszy set bardzo wyrównany. Raz prowadziły zawodniczki KSZO, by za chwilę na prowadzeniu były Karpaty Krosno. Ostatecznie więcej zimnej krwi zachowały siatkarki z Ostrowca Świętokrzyskiego i to one wygrały pierwszego seta. W drugiej odsłonie meczu na parkiecie dominowały zawodniczki KSZO, nie oddając przewagi nawet na chwilę. Za wygraną partię do 17 należą się naszym zawodniczkom duże brawa. Trzeci set to także dominacja zawodniczek z Ostrowca. Wygrana w Krośnie to ogromna niespodzianka, która może zwiastować lepsze czasy dla ostrowieckiej siatkówki. - Już przed meczem zapowiadałem, że do Krosna jedziemy po zwycięstwo – mówi dyrektor do spraw sportowych KSZO S. A Dawid Ogórek - Dziewczyny zagrały bardzo dobrze taktycznie, stanęły na wysokości zadania. To nie siatkarki z Krosna zagrały źle. To my zagraliśmy bardzo dobrze. Nasze zawodniczki zagrały bardzo ambitnie, za co im serdecznie dziękuję. Czekamy na kibiców podczas meczów w Ostrowcu. Kolejne spotkanie siatkarki z Ostrowca zagrają przed własną publicznością w sobotę, 22 lutego o godzinie 18 z drużyną Stali Mielec- szóstym zespołem Pierwszej Ligi Siatkówki Kobiet.