Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pierwszoligowe siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski...

Siatkarki KSZO Ostrowiec przegrały 0:3, ale nie będzie wycofania zespołu z rozgrywek. Dyrektor zapowiada wzmocnienia [DUŻO ZDJĘĆ]

Pierwszoligowe siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrały w niedzielę we własnej hali z drużyną 7 R Solna Wieliczka 0-3 (22-25, 10-25, 28-30).

KSZO: Klekot, Kawa, Klepacz, Kobus, Błaszczak, Marcyjanik (libero) oraz Tkaczyk, Dyduła, Rdzanek Kmuk. Trener: Marcin Cebo.

W pierwszej odsłonie spotkania zawodniczki KSZO przegrywały już 0-6, ale od tego momentu zaczęły grać bardzo poprawnie i mecz się wyrównał. Niestety końcówka seta należała do drużyny z Wieliczki. Drugi seta przegrany do 10. Na parkiecie zdecydowanie dominowały zawodniczki z Wieliczki. Najbardziej dramatyczny był trzeci set, w którym to siatkarki KSZO zagrały bardzo dobrze. Kibice oglądali długie wymiany. Niestety zabrakło szczęścia i ponownie zawodniczki z Ostrowca nie zdobyły nawet jednego punktu.
Dyrektor sportowy KSZO S. A Dawid Ogórek zdementował pogłoski jakoby drużyna ma zostać wycofana z rozgrywek.
- Na pewno seniorska siatkówka w Ostrowcu pozostanie – mówi Dawid Ogórek.- Na sto procent będziemy grać do końca sezonu. Myślimy o wzmocnieniach zespołu. W przyszłym tygodniu w naszej kadrze pojawią się trzy nowe zawodniczki. O szczegółach poinformujemy niebawem, ponieważ transfery lubią ciszę.
Kolejne spotkanie zawodniczki KSZO zagrają w sobotę 1 lutego z zespołem AZS Politechnika Śląska Gliwice.
(MAJ)

Szymański z kolejną asystą. Polak zdjęty w dogrywce przed serią rzutów karnych

Medaliści MŚ z porażką na otwarcie prestiżowego turnieju. Jutro walka o 1/8 finału

Trener Arki przed meczem z Wisłą Płock: To jest znacznie lepszy zespół