Siatkarze GKS Katowice nie sprostali młodzieży [ZDJĘCIA]

Leszek Jaźwiecki
GKS Katowice - SMS PZPS Spała 0:3
GKS Katowice - SMS PZPS Spała 0:3 Marzena Bugała-Azarko/Dziennik Zachodni
W pierwszym meczu finałowym I ligi siatkarzy GKS Katowice przegrał z SMS PZPS Spała 0:3. Dzisiaj w hali katowickiego Kolejarza drugie spotkanie. Początek o godzinie 17.

Nikt się nie spodziewał, że pierwszy mecz finałowy na zapleczu PlusLigi będzie tak jednostronny. Siatkarze z Piły wyraź nie zdominowali wydarzenia na parkiecie. W pierwszym secie Katowiczanie prowadzili 14:10, ale potem zaczęli popełniać błędy, które bezlitośnie wykorzystali rywale.

Po przegranym secie katowiczanie nie mogli złapać swojego rytmu gry. Prowadzili na początku obu następnych setów, ale potem sprawy w swoje ręce braki młodzi adepci siatkarskiego rzemiosła ze Spały.

GKS chcąc wygrać rywalizację w I ligi musi postawić już wszystko na jedną kartę. Drugie spotkanie finałowe rozegrane zostanie jurto w hali Kolejarza o godzinie 17. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw.

GKS Katowice - SMS PZPS Spała 0:3 (21:25, 21:25, 16:25)
GKS Fijałek, Sobański, Pietraszko, Król, Błoński, Kalembka, Mariański (libero) oraz Jurkojć, Naliwajko, Januszewski (libero), Biegun.

Materiał oryginalny: Siatkarze GKS Katowice nie sprostali młodzieży [ZDJĘCIA] - Dziennik Zachodni