Siatkarze Siarki-MOSiR Tarnobrzeg bogatsi o trzy punkty

Piotr Szpak
Siatkarze Siarki-MOSiR Tarnobrzeg (w żółtych koszulkach) rozpoczęli rundę rewanżową od zwycięstwa. Grzegorz Lipiec
Mimo zwycięstwa za trzy punkty w wyjazdowym spotkaniu z drużyną Uczniowskiego Klubu Sportowego Kępa Dębica drużyna Siarki-MOSiR Tarnobrzeg nie poprawiła swojej lokaty i pozostała na trzecim miejscu w tabeli.

Spory wpływ na zwycięstwo tarnobrze-skiego zespołu w Dębicy Mia pierwszy set, w którym trwała wyrównana walka. Przy stanie 24:24 więcej opanowania wykazali podopieczni trenera Karola Szczepanika i to oni wygrali na przewagi. Drugi set to już całkowita dominacja naszej drużyny, a w trzecim znow była zacięta walka.

Wyniki: Kępa Dębica - Siarka-MOSiR Tar-nobrzeg 0:3 (24:26, 15:25, 21:25), Lubcza II Racławówka - ProSport Marmax Czudec 3:0 (25:22, 27:25, 25:18), Salos Rzeszów - MOSiR Jasło 0:3 (25:27, 11:25, 17:25).

1.MKS MOSiR Jasło 6 15 17:5

2. Lubcza II Racławówka 6 14 16:5

3. Siarka Tarnobrzeg 6 13 14:7

4. ProSport Marmax Czudec 6 9 9:9

5. Kępa Dębica 6 3 3:16

6. Salos Rzeszów 6 0 1:18