Skandal w Anglii. Pseudokibic wbiegł na boisko i uderzył piłkarza [WIDEO]

DW
Twitter
W niedzielę byliśmy świadkami meczów w Pucharze Anglii. Piłkarze Leicester City niespodziewanie odpadli z Nottingham Forest (1:4). Mecz był jednak tylko tłem dla skandalu, jaki odbył się w pierwszej połowie na boisku. Jeden z pseudokibiców reprezentanta Premier League wybiegł na murawę i uderzył zawodnika rywali.

Piłkarze Leicester wybierali się do Nottingham w roli faworytów, ale między 23. a 32. minutą stracili aż trzy gole i pozbawili się szans na awans do kolejnej rundy Pucharu Anglii. Po trzeciej bramce jeden ze zgromadzonych na trybunach mężczyzna nie wytrzymał i wywołał duży skandal. Gdy zawodnicy Forest cieszyli się z trzybramkowego prowadzenia dołączył do nich fan Leicester i uderzył jednego z zawodników Nottingham.

Pseudokibic został obezwładniony przez służby porządkowe, a później aresztowany przez policję.

LIGA ANGIELSKA w GOL24

Szybkie zmiany trenerów w PKO Ekstraklasie to nie tyle trend, co pewien standard. Jesteśmy już w końcówce sezonu, więc już ponad połowę zespołów trenują inni szkoleniowcy, co na jego początku. Znalazły się nawet kluby, które dwukrotnie już zmieniały trenera. Oto wszystkie zmiany szkoleniowców w PKO Ekstraklasie.

Zmiany trenerów w PKO Ekstraklasie. Większość klubów już teg...