Skrót sparingu Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice 3:1 [WIDEO]

etc
od 16 lat
Ozdobą tego sparingu był gol Bartosza Kapustki. Legia Warszawa pierwszy raz pod wodzą Kosty Runjaica sprawdziła się w meczu kontrolnym. Wygrała z pierwszoligową (beniaminek) Chojniczanką Chojnice 3:1. Polecamy skrót najważniejszych akcji.

Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice 3:1

Bramki: Josue 7, Bartosz Kapustka 31, Maciej Rosołek 76 - Sebastian Golak 67
Sparing rozegrano na boisku Legia Training Center.

Legia Warszawa:
I połowa: Kacper Tobiasz - Artur Jędrzejczyk, Lindsay Rose, Mateusz Grudziński, Yuri Ribeiro - Lirim Kastrati, Bartosz Slisz, Bartosz Kapustka, Josue, Ramil Mustafajew - Rafael Lopes.
II połowa: Dominik Hładun - Kacper Skibicki, Ihor Charatin, Jakub Kisiel, Nikodem Niski - Wiktor Kamiński, Patryk Pierzak, Patryk Sokołowski, Igor Strzałek, Kacper Skwierczyński - Maciej Rosołek.

Chojniczanka:
I połowa: Maciej Kikolski - Marcin Grolik, Wojciech Błyszko, Kacper Kasperowicz - Pascal Poloński, Sam van Huffel, Paweł Czajkowski, Bartłomiej Kalinkowski, Adam Ryczkowski - Tomasz Mikołajczak, Szymon Skrzypczak.
II połowa: Miłosz Garstkiewicz - Sebastian Golak, Mateusz Bartosiak, Maciej Białczyk - Kamil Mazek, Łukasz Wolsztyński, Mateusz Cegiełka, Filip Karbowy, Michał Mikołajczyk (77 Szymon Zimnicki) - Konrad Formela (77 Kacper Sztuka), Robert Janicki.

TRANSFERY w GOL24

Gdyby mistrzostwa świata tak jak zawsze odbyły się w czerwcu i lipcu, a nie w listopadzie i grudniu, jak w tym roku, to reprezentacja Polski byłaby już po pierwszym meczu albo właśnie się do niego przygotowywała. Decyzja FIFY, podyktowana temperaturami w Katarze (dziś 41 stopni!) sprawiła jednak, że turniej obejrzymy późną jesienią.Nic nie stoi natomiast na przeszkodzie, by puścić wodzę fantazji i na podstawie meczów Ligi Narodów wyselekcjonować grupę zawodników, która na dziś jest pewna udziału w turnieju. Oto optymalny skład i szeroka kadra gdyby mecz z Meksykiem miał odbyć się choćby jutro, a nie za parę miesięcy.

MŚ 2022. Tak wyglądałby skład i kadra Polski, gdyby mundial ...