red.
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa OPRAWA, WYNIK, RACE 8.12.2019. Kilkuminutową kanonadę urządzili pseudokibice Śląska Wrocław podczas meczu z Legią w pierwszej połowie. Sędzia Piotr Lasyk zmuszony był przerwać mecz, a zawodnicy obu drużyn zeszli do szatni. Miejscowi nie ograniczyli się do odpalenia rac, ale wystrzeliwali sztuczne ognie nad płytę boiska. Niektóre z nich wybuchły kilka metrów nad murawą. Już w pierwszej połowie dwukrotnie race odpalili także pseudokibice Legii, którzy zasnuli część stadionu gęstym dymem.
Śląsk Wrocław przegrał 0:3 z Legią Warszawa w domowym meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy. Oceniliśmy piłkarzy WKS-u za występ w tym spotkaniu. Oceny w skali od 1 do 10, gdzie 10 to klasa światowa, a 1 występ poniżej krytyki.

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa. Oceny piłkarzy Śląska za mec...