Sparing: GKS Katowice - Soła Oświęcim 8:0. GieKSa gromi!

Tomasz Kuczyński
Grzegorz Goncerz trafił do siatki dwa razy.
Grzegorz Goncerz trafił do siatki dwa razy. Lucyna Nenow / Polska Press
Pierwszoligowy GKS Katowice pokonał w sparingu Sołę Oświęcim 8:0 (6:0).

Soła Oświęcim jest drużyną z III ligi. Trzy bramki dla GKS Katowice zdobył Eryk Sobków pozyskany latem z Zagłębia Lubin. Wynik sparingu został ustalony do przerwy.

"Wysokie ,pewne zwycięstwo które ... o niczym nie świadczy" - napisał na Twitterze Grzegorz Goncerz.

GKS Katowice - Soła Oświęcim 8:0 (8:0)

Eryk Sobków (8, 29, 31), Grzegorz Goncerz (10, 40), Dawid Abramowicz (24), Paweł Mandrysz (26), Andreja Prokić (45)

GKS Katowice: (I połowa) Nowak - Czerwiński, Praznovsky, Jurkowski, M. Abramowicz - Mandrysz, Pielorz, Kalinkowski, Prokić - Goncerz, Sobków.
(II połowa) D. Abramowicz - Czerwiński, Praznovsky, Kochański, Zejdler - Bębenek, Duda (60. Pielorz), Kalinkowski, Szołtys, Wołkowicz - Stanik.

Materiał oryginalny: Sparing: GKS Katowice - Soła Oświęcim 8:0. GieKSa gromi! - Dziennik Zachodni