Sparing mistrza Anglii z mistrzem Walii. Asysta Kapustki i gol Cieślewicza

Marcin Trzyna
Leicester wygrało sparingowe spotkanie z The New Saints 2:1. Asystę przy pierwszym golu dla mistrzów Anglii zanotował Bartosz Kapustka, natomiast bramkę dla Walijczyków zdobył Adrian Cieślewicz.

W wyjściowym składzie Leicester City wyszło dwóch Polaków, Marcin Wasilewski i Bartosz Kapustka. Były piłkarz Cracovii w 49. minucie zanotował asystę przy golu na 1:0. Wówczas piłkę do własnej bramki skierował Chris Marriott. Kapustka opuścił plac gry w 51. minucie spotkania, natomiast Wasilewski przebywał na boisku do 63. minuty.

Kwadrans przed końcem spotkania wyrównującego gola strzelił Adrian Cieślewicz. 25-latek w poprzednim sezonie strzelił 10 goli na poziomie walijskiej ekstraklasy. Cieślewicz w barwach TNS sięgnął po dwa mistrzostwa Walii, dwa puchary Walii oraz dwa puchary ligi.

W doliczonym czasie gry zwycięską bramkę dla "Lisów" zdobył Admiral Muskwe. W najbliższy weekend Leicester rozpocznie zmagania w Premier League. Pierwszym rywalem Mistrzów Anglii będzie Hull City.

Najdroższe transfery z Ekstraklasy: Kapustka wyprzedził wszystkich [TOP10]

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Sparing mistrza Anglii z mistrzem Walii. Asysta Kapustki i gol Cieślewicza - Gol24