Sparing. Polonia na zakończenie pierwszej części przygotowań wygrywa z Piastem

Tomasz Paryś
Viktor Kolesnyk zanotował premierowego gola w barwach Polonii.
Viktor Kolesnyk zanotował premierowego gola w barwach Polonii. Dominik Budzowski
Na zaśnieżonym boisku w Tuczempach, Polonia Przemyśl pokonała w sparingu miejscowy Piast 2:1. W rolach głównych zawodnik testowany i nowo pozyskany napastnik.

Wszystkie bramki padły w pierwszej części spotkania. Już na samym początku meczu dał znać o sobie nowy nabytek przemyślan Viktor Kolesnyk, wykorzystując celne dośrodkowanie jednego z testowanych zawodników. Piast wyrównał za sprawą Patryka Strawy. Jeszcze przed przerwą drugą bramkę dla Loni strzelił zawodnik testowany, który kilkanaście minut wcześniej asystował przy pierwszym golu.

Teraz piłkarze Polonii mają cztery dni wolnego, do zajęć powrócą w poniedziałek, a podsumowaniem kolejnego mikro cyklu treningowego będzie sparing z Resovią II w sobotę 18 lutego.

Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 1:2 (1:2)

0:1 Kolesnyk, 1:1 Strawa, 1:2 zawodnik testowany 2

Piast: K. Halczak - Hawrylko, Sas, Hołota (Chmielowicz), Duda (Czubocha), Mrozowicz, Golba, T. Duda (Fudali), Bród (P. Korecki) Strawa, Iwański.

Polonia: Kuźma - Bacza, Solarz, Zanko, Konowalik, H. Błahuciak, Kazek, zawodnik testowany 1, Jasiński, zawodnik testowany 2, Kolesnyk oraz Maciewicz, Sychevskyi, Kushnir, Walczyszewski, Hula, zawodnik akademii.