jg
od 16 lat
Sparing Śląsk Wrocław - Lipawa TRANSMISJA NA ŻYWO (28.01.2020, WYNIK, RELACJA, SKŁADY, BRAMKI, SKRÓT, GOLE, VIDEO). W ostatnim sparingu podczas zgrupowania na Cyprze Śląsk Wrocław wygrał z łotewską Lipawą 2:0. Trener Vitezslav Lavicka desygnował do gry tych zawodników, którzy w dotychczasowych meczach towarzyskich grali mniej. W środę rano WKS wraca do Polski.

Sparing Śląsk Wrocław - Lipawa 2:0 TRANSMISJA NA ŻYWO (28.01.2020, WYNIK, RELACJA, SKŁADY, BRAMKI, SKRÓT, GOLE, VIDEO)

Śląsk - Lipawa. II połowa
W 57 minucie na 2:0 mógł podwyższyć Pich. Lewą stroną ruszył Płacheta, który dobrze podał na środek pola do Słowaka, ale ten trafił prosto w bramkarza. Po chwili Pich opuścił boisko. Na jego miejsce wszedł Damian Gąska.
Drugą bramkę dla Śląska strzelił w 69 min Przemysław Płacheta. Asystę znów zaliczył Marković. Tym razem odebrał piłkę przeciwnikowi na jego połowie, zszedł kilka kroków do środka, gdzie wypatrzył wbiegającego z drugiej linii młodego skrzydłowego. Płacheta strzałem po ziemi w dłuższy słupek podwyższył prowadzenie wrocławian.

Śląsk - Lipawa. I połowa
Śląsk wyszedł na prowadzenie w 40 minucie. Piłkę w środku pola zgrał Piotr Samiec-Talar, który świetnie dostrzegł Filipa Markovicia. Ten wyprzedził jednego rywala, nie dał się złapać drugiemu i podał do nabiegającego na drugi słupek Roberta Picha. Słowak był niepilnowany i pokonał bramkarza drużyny z Łotwy.

Śląsk Wrocław, transfery zima 2019/2020Śląsk Wrocław - TRANSFERY ZIMA 2019/2020. Śląsk Wrocław w zimowym oknie transferowym chciał wzmocnić atak i obronę. To zadanie udało się zrealizować. Kto konkretnie trafił tej zimy na Oporowską i czy jeszcze jakieś wzmocnienia planuje klub? Komu kończą się kontrakty, a z kim WKS przedłużył już umowy? Kto dostał wolą rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy? O tym informujemy w tym artykule. W czwartek (20.02) WKS zakontraktował kolejnego obrońcę. Wygląda na to, że to ostatni transfer tej zimy.Zobacz, kim jest nowy piłkarz; sprawdź, wszystkie transferowe informacje.WAŻNE! Do kolejnych zdjęć można przejść za pomocą strzałek na klawiaturze oraz gestów w urządzeniach mobilnych.

Newsy transferowe ze Śląska Wrocław. Potwierdzone informacje...

Przy okazji 67. Plebiscytu Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku wśród 26 finalistów po raz trzeci wybraliśmy także najbardziej medialnego zawodnika na Dolnym Śląsku. Wyboru pomogła nam dokonać firma Pentagon Research.WAŻNE !!! Do kolejnych pozycji przejdziesz za pomocą strzałek lub gestów!

TOP 26 Najbardziej medialni sportowcy Dolnego Śląska 2019 (RANKING)