Sparing. Stal Rzeszów przegrała mecz kontrolny z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza

Marcin Jastrzębski
Bramkarz Stali Rzeszów, Gerard Bieszczad, jest już gotowy do gry.
Bramkarz Stali Rzeszów, Gerard Bieszczad, jest już gotowy do gry. Krzysztof Łokaj
Dziś w Niecieczy odbył się mecz kontrolny, w którym rzeszowska Stal uległa Termalice Bruk-Bet Nieciecza 0:2. W bramce Stali po przerwie pojawił się Gerard Bieszczad.

W Stali szansę gry dostało sporo zawodników, a na co dzień występujących w 4-ligowych rezerwach. Po długiej przerwie zagrać mógł bramkarz Gerard Bieszczad. 29-letni wychowanek Igloopolu Dębica ostatnio leczył kontuzje.

Za tydzień, 25 listopada, Stal rozegra w Woli Chorzelowskiej mecz kontrolny ze Stalą Mielec.

Termalica BB Nieciecza – Stal Rzeszów 2:0 (0:0)

Bramki: Jakub Banasik 57, Łukasz Gajda 67

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: (I połowa) Pawieł Pawluczenko - Andrej Kadlec, Daniel Cieśla, Artem Putiwcew, Filip Jania - Bruno Wacławek, Maciej Ambrosiewicz, Andrij Dombrowśkyj, Adam Radwański, Daniel Pietraszkiewicz - Kacper Śpiewak.
BB Termalica: (II połowa) Krystian Bartoszek - Bartłomiej Kukułowicz, Wiktor Biedrzycki, Bartosz Farbiszewski, Marcin Grabowski - Łukasz Gajda, Maciej Kuchta, Nemanja Tekijaški, Taras Zawijśkyj, Jakub Banasik - Artem Polarus.

Stal Rzeszów: Wiktor Kaczorowski (67 Gerard Bieszczad) - Dominik Marczuk (67 Paweł Ofiara), Marcel Kotwica (67 Kamil Mazur), Miłosz Kaczor, Igor Ławrynowicz (67 Kacper Wolicki), Krzysztof Danielewicz (67 Patryk Mazur), Jakub Szczypek (67 Szymon Kądziołka), Wiktor Kłos (67 Szymon Łyczko), Benedykt Piotrowski (67 Michał Opalski), Patryk Małecki (67 Manuel Ponce García), Kacper Piątek (67 Jakub Lorek).

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0