Sparingi. Bramki z meczu Raków Częstochowa - Zaglębie Sosnowiec 2:0 [WIDEO]

etc
od 16 lat
Bez niespodzianki. W meczu kontrolnym beniaminek ekstraklasy okazał się lepszy od spadkowicza. Raków Częstochowa wygrał z Zagłębiem Sosnowiec 2:0 po golach strzelonych głowami.

Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)

Bramki: Babenko 35' Kolev 55'
Żółte kartki: Szczepański - Małecki

Raków: Szumski (46' zawodnik testowany) - Kościelny (60' zawodnik testowany), Jach (60' Kasperkiewicz), Szymonowicz, Piątkowski (60' zawodnik testowany), Sapała (46' Luković), Babenko (46' Domański), Schwarz (46' Nouvier), Malinowski (46' Apolinarski), Szczepański (46' Musiolik), Brown Forbes (46' Kolev)

Zagłębie: I połowa: Stępniowski - Nawotka, Radkowski, Polczak, Grzelak - Małecki, Babiarz, Hołota, Pawłowski - Bilenkyi, Piasecki.
II połowa: Chorążka - Ryndak, Radkowski, Grzelak, Seedorf - Szwed, Karbowy, Mularczyk, Stewart, Słomka - Radwanek.

Źródło: własne/Raków/Zagłębie

Reprezentanci Polski szukają klubów. TOP 10 polskich piłkarz...