Jagiellonia ma za sobą sparing z drugoligowcem
Jagiellonia ma za sobą sparing z drugoligowcem Anatol Chomicz
Sparingi. Jagiellonia Białystok ma za sobą pierwszy mecz kontrolny. Na boisku w Kępie pokonała drugoligową Pogoń Siedlce 3:0 (0:0). Bramki zdobyli Patryk Klimala (dwie) i Szymon Łapiński.

Podczas obozu w Kępie, który potrwa do przyszłej soboty (29 czerwca) Jagiellonia rozegra jeszcze dwa sparingi. Jej rywalami będą MFK Ružomberok ze Słowacji oraz pierwszoligowe Wigry Suwałki.

Jagiellonia Białystok - Pogoń Siedlce 3:0 (0:0)

Bramki: Klimala 53', 79', Łapiński 78'
Żótte kartki: Wichtowski
Spotkanie rozegrano na stadionie w Kępie.

Jagiellonia Białystok:
I połowa: Węglarz - Kadlec, Kwiecień, Arsenić, Bodvarsson - Pospisil, Romanczuk - Kostal, Mystkowski, Camara - Bida.
II połowa: Gostomski - Wójcicki, Ozga, Mitrović, Guilherme - Poletanović, Nawrocki - Łapiński (79' Novikovas), Struski, Imaz - Klimala.

Pogoń Siedlce:
I połowa: Smołuch, Pazio, Wichtowski, Koprowski, Olszewski, Romanowicz, Marciniec, Kostyk, Wiktoruk, Brągiel, Wełniak.
II połowa: Burta - Pazio, Łydkowski, Koprowski, Krawczyk, Walków, Marciniec (70' Olszewski), Kostyk (70' Wiktoruk), Barciak, Zając, Wełniak.

Źródło: własne/Jagiellonia Białystok

Transfery Jagiellonii Białystok: lato 2019
Przyszli: Bartosz Bida, Damian Węglarz (powrót z wypożyczenia, Wigry Suwałki), Przemysław Mystkowski (powrót z wypożyczenia, Podbeskidzie Bielsko-Biała), Juan Camara (transfer definitywny, Miedź Legnica), Krševan Santini (ostatnio NK Domżale).
Odeszli: Karol Mackiewicz, Luka Asatiani, Marcin Pigiel (rozwiązanie kontraktów za porozumieniem stron), Marian Kelemen (koniec kontraktu).
Przedłużyli kontrakty: Taras Romanczuk (do czerwca 2023).
Ponadto trener Ireneusz Mamrot przedłużył umowę do zakończenia sezonu 2019/2020.