Sparingi. Legia Warszawa - Dynamo Kijów 1:1. Dla rywala zagrał Tomasz Kędziora

Legia nie dała się ukraińskiej potędze. Zagrał Kędziora
Legia nie dała się ukraińskiej potędze. Zagrał Kędziora Szymon Starnawski
Sparingi. Remis z wymagającym przeciwnikiem. Legia Warszawa w tureckim Belek zremisowała 1:1 z aktualnym wicemistrzem i wiceliderem ligi ukraińskiej, Dynamem Kijów. Bramkę zdobył Domagoj Antolić. Dla rywala wystąpili dwaj byli piłkarze Lecha Poznań: Węgier Tamas Kadar i reprezentant Polski, Tomasz Kędziora.

Legia Warszawa - Dynamo Kijów 1:1 (1:1)
Bramki: Antolić 13’ - Citaiszwili 45’

Legia Warszawa:
I połowa: Cierzniak - Vesović, Lewczuk, Wieteska, Karbownik - Gvilia, Antolić - Novikovas, Luquinhas, Rosołek, Kante
II połowa: Majecki - Stolarski, Jędrzejczyk, Remy, Rocha - Cafu, Martins - Pyrdoł, Praszelik, Cholewiak - Kostorz

Dynamo Kijów:
I połowa:
Boiko - Kędziora, Zabaranyj, Szabanow, Pivarić - Szaparenko, Sydorczuk, Szepeliew - Citaiszwili, Sol, Verbić

II połowa: Buszczan - Karawajew, Kadiri Mohammed, Kadar, Mykołenko - de Pena, Bujalskij, Andrijewskij, Duelund, Karbo - Rusyn.

Lewandowski, Lukaku i inni na liście najszybszych strzelców....