Sparingi. Legia Warszawa ma za sobą czwarty mecz kontrolny (i zarazem drugi podczas środy). 1:0 wygrała z szóstym zespołem ligi serbskiej, FK Vożdovac. W meczu nie wziął udział Jose Kante. Gwinejczyk naciągnął wczoraj mięsień dwugłowy uda. Do zajęć wróci za kilka dni. Dzisiaj na szpicy wystąpili zamiast niego Maciej Rosołek i Mateusz Cholewiak, który ustalił wynik.

Legia Warszawa - FK Vożdovac 1:0 (0:0)
Bramka: Cholewiak 80'

Legia Warszawa: Majecki (46' Muzyk) - Vesović, Jędrzejczyk Lewczuk, Karbownik - Martins, Antolić, Novikovas, Gwilia, Luquinhas - Rosołek (63' Cholewiak).

PKO Ekstraklasa. Wszyscy piłkarze naszej ligi są łącznie wyceniani na 183 miliony euro. Gdyby wyprzedać całą ligę nie starczyłoby na Neymara, który był wart 220 milionów. Wartość zespołów sukcesywnie jednak rośnie. Kto najbardziej przyczynia się do wzrostu? Zobaczcie ranking łącznych wartości rynkowych w Ekstraklasie.

Wartość klubów Ekstraklasy. Kto w czołówce, a kto na samym d...

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0