Sparingi. Skrót meczu GKS Tychy - Odra Opole 6:1 [WIDEO]

etc
od 16 lat
W lidze nie zagrali, więc spotkali się towarzysko. GKS Tychy w sparingu wysoko ograł Odrę Opole, wygrywając 6:1. Zobaczcie, jak padły kolejne bramki.

GKS Tychy - Odra Opole 6:1 (2:0)
Bramki: Grzeszczyk 26' (k.), Szeliga 42', Szumilas 57', Piątkowski 59', Połap 64', Kasprzyk 81' - Mikinić 62'

GKS Tychy: I połowa: Jałocha - Mańka, Kowalczyk, Biernat, Sołowiej, Szeliga - K. Piątek, Grzeszczyk, J. Piątek, Steblecki, Lewicki. ‬
II połowa:[/b] Odyjewski - Szeliga, Biernat, Sołowiej, Szołtys - Połap, Laskoś, Szumilas, Moneta - Kasprzyk, Piątkowski.

Odra Opole: Rosa -Wdowik, Mesjasz, Żemło, Mikinić – Wróblewski, Czyżycki, Timmermans, Janasik, Bonecki – Skrzypczak. Ponadto grali: Kołotyło, Kamiński, Sparwasser, Trojak, Wróbel, Winiarczyk, Ruiz, Surzyn, Krajewski.

Źródło: własne/GKS Tychy/Odra

Reprezentanci Polski szukają klubów. TOP 10 polskich piłkarz...