Sparingi. Skrót meczu Lech Poznań - Arka Gdynia 0:2 [WIDEO]

etc
od 16 lat
W Opalenicy doszło do sparingu klubu PKO Ekstraklasy z klubem Fortuna 1 Ligi. Dość niespodziewanie Lech Poznań przegrał z Arką Gdynia 0:2. Zobaczcie, jak padły bramki Marcusa da Silvy oraz Rafała Wolsztyńskiego.

Lech Poznań - Arka Gdynia 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Marus da Silva (12 min.), 0:2 Rafał Wolsztyński (67).

Lech Poznań: (I połowa) van der Hart - Czerwiński, Skrzypczak, Crnomarković, Palacz - Sykora, Muhar, Kwekweskiri, Marchwiński, Karbownik - Johannsson (35 Wilak). (II połowa) Mleczko - Borowski, Crnomarković, Pingot, Czerwiński (68 Ramirez) - Pereira, Skrzypczak (53 Karlstrom), Kozubal, Marchwiński (68 Skóraś), Wilak - Amaral.

Arka Gdynia: (I połowa) Krzepisz - Hiszpański, Marcjanik, Memić, Valcarce - Skóra, Danch, Bednarski, da Silva, Siemaszko - Wilczyński. (II połowa) Kajzer - Kasperkiewicz, Marcjanik (75 Memić), Dobrotka, Hiszpański - Alemán, Łabojko, Danch (72 Chojnowski), Stępień - Żebrowski (61 Wolsztyński), Gordillo.