Sparingi. Skrót meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1:4 [WIDEO]

etc
od 16 lat
Sparingi. Sporo bramek padło na Ludowym. Ale tylko jedna dla spadkowicza z Ekstraklasy. Zagłębie Sosnowiec przegrało bowiem aż 1:4 z innym pierwszoligowcem, GKS-em Tychy. Zobaczcie skrót najciekawszych akcji.

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1:4 (0:2)
Bramki:
zawodnik testowany (65-karny) - Mateusz Piątkowski (28), Sebastian Steblecki (32), Michał Staniucha (74), Łukasz Sołowiej (82)
Zagłębie: Stępniowski (46. Perdijić) - zawodnik testowany (46. Ciofu), Polczak (46. Radkowski), Kraczunow (46. Pietrzak), Grzelak (46. Słomka) - Szwed (77. Radwanek), Budek, Stewart, zawodnik testowany, Małecki (46. zawodnik testowany) - Radwanek (46. zawodnik testowany).
Tychy: (I połowa) Jałocha - Mańka, Biernat, Kowalczyk, Abramowicz - Biegański, Kristo, Daniel, Grzeszczyk, Steblecki - Piątkowski. (II połowa) Igaz - Piątek, Pfertzel, Sołowiej, Szołtys - Staniucha, Laskoś, Szumilas, Wróblewski - Rogalski, Scalet.

W zasadzie co roku przerabiamy ten sam schemat. Polskie drużyny obiecują walkę o fazę grupową europejskich pucharów, a wykładają się po pierwszych meczach, najczęściej przeciw rywalom egzotycznych lig. Tym razem do listy hańby dołączył Lech Poznań. Jako mistrz Polski przepadł już w I rundzie walki o Ligę Mistrzów. Mimo wygranej w pierwszym meczu, w rewanżu w Baku przegrał z Karabachem Agdam aż 1:5. Oto lista wstydu, czyli kompromitacji w pucharach z ostatnich lat.