Bartosz Wartałowicz
Remis 2:2 w meczu kontrolnym Staru Starachowice z Bronią Radom.
Remis 2:2 w meczu kontrolnym Staru Starachowice z Bronią Radom. Marcin Słoka
Broń Radom zremisowała w meczu kontrolnym ze Starem Starachowice 2:2. Bramki dla zespołu ze Starachowic zdobywali zawodnicy, pozyskani podczas przerwy zimowej - Mateusz Zając i Michał Smolarczyk.

Remis Staru Starachowice w wyjazdowym meczu kontrolnym z Bronią Radom

Broń Radom - Star Starachowice 2:2 (2:1)
Bramki: Kamil Odolak 3, 26 - Mateusz Zając 44, Michał Smolarczyk 85.
Star (I połowa): Nowak Michał - Nowak Mateusz, Grzywalski, Zając, Kosztowniak - Nowocień, Persona, Jefimenko, Gębka - Grunt, Śliwiński.
Star (II połowa): Zacharski - Styczyński, Gębura, Jagiełło, Stefański - Ambrozik, Puton, Szydłowski, Mikos - Hajduk, Smolarczyk.

W składzie Staru znalazło się kilku byłych zawodników Broni Radom: Konrad Zacharski, Piotr Stefański, Kacper Ambrozik, Przemysław Śliwiński i Mateusz Jagiełło. Po 30 minutach, gospodarze prowadzili 2:0 i wydawało się, że ten rezultat utrzyma się do zakończenia pierwszej części meczu, jednak gola kontaktowego zdobył Mateusz Zając - zimowy nabytek zespołu Tadeusza Krawca. W przerwie, szkoleniowiec Staru wymienił cały skład. W drugiej części meczu padła tylko jedna bramka. W 85 minucie wyrównującego gola zdobył Michał Smolarczyk - napastnik, pozyskany w styczniu z trzecioligowych rezerw Korony Kielce. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Zwycięstwo, porażka i remis

Star Starachowice ma za sobą trzy mecze kontrolne. Oprócz remisu w sobotnim sparingu, zawodnicy Tadeusza Krawca mają na koncie zwycięstwo 5:0 z Ceramiką Opoczno i porażkę 0:2 z Lechią Tomaszów Mazowiecki.