Startowałeś w popularnym biegu IV Strawczyńska Zadycha? SZUKAJ SIĘ NA ZDJĘCIACH [WIDEO]

Dorota Kułaga
Dużo emocji dostarczyła rywalizacja w czwartej edycji popularnego biegu Strawczyńska Zadycha. 10-kilometrową trasę najszybciej pokonał Łukasz Woźniak (Woźniak Running Team) ze Strawczyna, zwycięzca wielu biegów, który uzyskał czas 32:42. Drugie miejsce zajął Sebastian Łukasiewicz (Klub Biegowy Gepard) - 34:35, a trzecie Michał Kołomański (Czarnecki Run Team) - 34:36.Wśród kobiet najlepsza była Karolina Waśniewska (Biegiem Radom!) - 39:13.  Galeria zdjęć z biegu na kolejnych slajdach>>>(dor)
Dużo emocji dostarczyła rywalizacja w czwartej edycji popularnego biegu Strawczyńska Zadycha. 10-kilometrową trasę najszybciej pokonał Łukasz Woźniak (Woźniak Running Team) ze Strawczyna, zwycięzca wielu biegów, który uzyskał czas 32:42. Drugie miejsce zajął Sebastian Łukasiewicz (Klub Biegowy Gepard) - 34:35, a trzecie Michał Kołomański (Czarnecki Run Team) - 34:36.Wśród kobiet najlepsza była Karolina Waśniewska (Biegiem Radom!) - 39:13. Galeria zdjęć z biegu na kolejnych slajdach>>>(dor) Fot. Kamil Bielaszewski