Stelmet Falubaz Zielona Góra przegrał w półfinale ekstraligi...

Stelmet Falubaz Zielona Góra przegrał w półfinale ekstraligi z Betardem Spartą Wrocław i będzie walczył o brązowy medal [ZAPIS RELACJI LIVE]

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 24

Najnowsza -

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu półfinałowym Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał przy W69 Betard Spartę Wrocław 48:42. Zielonogórzanie, aby awansować

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu półfinałowym Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał przy W69 Betard Spartę Wrocław 48:42. Zielonogórzanie, aby awansować do finału nie mogą we Wrocławiu przegrać różnicą większą niż 5 punktów. ©Fot. Tomasz Hołod / Polska Press

Żużlowcom Stelmetu Falubazu Zielona Góra nie udało się obronić 6-punktowej zaliczki z pierwszego meczu półfinału PGE Ekstraligi ze Spartą. Zielonogórzanie przegrali we Wrocławiu 34:56 i powalczą o brązowy medal z Włókniarzem Częstochowa. Zobacz zapis relacji na żywo z tego meczu.
Przypomnijmy, że w pierwszym meczu półfinałowym Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał przy W69 Betard Spartę Wrocław 48:42. Zielonogórzanie, aby awansować

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu półfinałowym Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał przy W69 Betard Spartę Wrocław 48:42. Zielonogórzanie, aby awansować do finału nie mogą we Wrocławiu przegrać różnicą większą niż 5 punktów. ©Fot. Tomasz Hołod / Polska Press

  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - 34
    1. Martin Vaculik 2, 3, 2, 3, 2, 2 (14)
    2. Martin Smoliński 1*, 0, -, -, (1+1)
    3. Michael Jepsen Jensen 3, 3, 0, 0, 0, 0 (6)
    4. Piotr Protasiewicz 1, 1, 1, 2, 1 (6)
    5. Patryk Dudek 1, 2, 3, 0, 0 (6)
    6. Norbert Krakowiak 1, 0, 0, 0 (1)
    7. Damian Pawliczak 0, 0, -, (0)
    8. Sebastian Niedźwiedź (ns)

    Betard Sparta Wrocław - 56
    9. Tai Woffinden 3, 3, 2*, 3, 3 (14+1)
    10. Jakub Jamróg 0, 1, -, -, (1)
    11. Vaclav Milik 0, 2, 1*, -, (3+1)
    12. Max Fricke 2, 1*, 2, 1 (6+1)
    13. Maciej Janowski 3, 2, 3, 1*, 1 (10+1)
    14. Przemysław Liszka 2*, 0, 1 (3+1)
    15. Maksym Drabik 3, 2*, 1, 3, 2* (11+2)
    16. Gleb Czugunow 3, 2, 3 (8)

    • https://sportowy24.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-w-polfinale-ekstraligi-z-betardem-sparta-wroclaw-i-bedzie-walczyl-o-brazowy-medal-zapis/rz/c2-14405177/rw/218731
  • Bieg 15

    Wynik: 4:2, wynik meczu: 56:34

    Tai Woffinden 3, Martin Vaculik 2, Maciej Janowski 1, Michael Jepsen Jansen 0 

     

    • https://sportowy24.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-w-polfinale-ekstraligi-z-betardem-sparta-wroclaw-i-bedzie-walczyl-o-brazowy-medal-zapis/rz/c2-14405177/rw/218727
  • Bieg 14

    Wynik: 5:1, wynik meczu: 52:32

    Gleb Czugunow 3, Maksym Drabik 2, Piotr Protasiewicz 1, Patryk Dudek 0 

    • https://sportowy24.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-w-polfinale-ekstraligi-z-betardem-sparta-wroclaw-i-bedzie-walczyl-o-brazowy-medal-zapis/rz/c2-14405177/rw/218725
  • Bieg 13

    Wynik: 4:2, wynik meczu: 47:31

    Tai Woffinden 3, Piotr Protasiewicz 2, Max Fricke 1, Patryk Dudek 0

    • https://sportowy24.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-w-polfinale-ekstraligi-z-betardem-sparta-wroclaw-i-bedzie-walczyl-o-brazowy-medal-zapis/rz/c2-14405177/rw/218723
  • Bieg 12

    Wynik: 4:1, wynik meczu: 43:29

    Maksym Drabik 3, Martin Vaculik 2, Przemysław Liszka 1, Norbert Krakowiak 0

    Maksym Drabik za Vaclava Milika jako rezerwa zwykła

    • https://sportowy24.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-w-polfinale-ekstraligi-z-betardem-sparta-wroclaw-i-bedzie-walczyl-o-brazowy-medal-zapis/rz/c2-14405177/rw/218717
  • Bieg 11

    Wynik: 3:3, wynik meczu: 39:27

    Martin Vaculik 3, Gleb Czugunow 2, Maciej Janowski 1, Michael Jepsen Jensen 0

    Gleb Czugunow za Jakuba Jamroga jako rezerwa zwykła

    Martin Vaculik za Martina Smolińskiego jako rezerwa taktyczna

    • https://sportowy24.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-w-polfinale-ekstraligi-z-betardem-sparta-wroclaw-i-bedzie-walczyl-o-brazowy-medal-zapis/rz/c2-14405177/rw/218715
  • Bieg 10

    Wynik: 3:3, wynik meczu: 36:24

    Patryk Dudek 3, Max Fricke 2, Vaclav Milik 1, Norbert Krakowiak 0

    Norbert Krakowiak za Damiana Pawliczaka jako rezerwa taktyczna

    • https://sportowy24.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-w-polfinale-ekstraligi-z-betardem-sparta-wroclaw-i-bedzie-walczyl-o-brazowy-medal-zapis/rz/c2-14405177/rw/218713
  • Bieg 9

    Wynik: 5:1, wynik meczu: 33:21

    Gleb Czugunow 3, Tai Woffinden 2, Piotr Protasiewicz 1, Michael Jepsen Jensen 0 

    Gleb Czugunow za Jakuba Jamroga jako rezerwa zwykła

    • https://sportowy24.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-w-polfinale-ekstraligi-z-betardem-sparta-wroclaw-i-bedzie-walczyl-o-brazowy-medal-zapis/rz/c2-14405177/rw/218711
  • Bieg 8

    Wynik: 4:2, wynik meczu: 28:20

    Maciej Janowski 3, Martin Vaculik 2, Maksym Drabik 1, Michael Jepsen Jensen 0

    Michael Jepsen Jensen za Martina Smolińskiego jako rezerwa taktyczna

    • https://sportowy24.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-w-polfinale-ekstraligi-z-betardem-sparta-wroclaw-i-bedzie-walczyl-o-brazowy-medal-zapis/rz/c2-14405177/rw/218709
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - 18
    1. Martin Vaculik 2, 3, (5)
    2. Martin Smoliński 1*, 0, (1+1)
    3. Michael Jepsen Jansen 3, 3, (6)
    4. Piotr Protasiewicz 1, 1, (2)
    5. Patryk Dudek 1, 2, (3)
    6. Norbert Krakowiak 1, 0 (1)
    7. Damian Pawliczak 0, 0, (0)
    8. Sebastian Niedźwiedź (ns)

    Betard Sparta Wrocław - 24
    9. Tai Woffinden 3, 3, (6)
    10. Jakub Jamróg 0, 1, (1)
    11. Vaclav Milik 0, 2, (2)
    12. Max Fricke 2, 1*, (3+1)
    13. Maciej Janowski 3, 2, (5)
    14. Przemysław Liszka 2*, 0 (2+1)
    15. Maksym Drabik 3, 2*, (5+1)
    16. Gleb Czugunow (ns)

    • https://sportowy24.pl/stelmet-falubaz-zielona-gora-przegral-w-polfinale-ekstraligi-z-betardem-sparta-wroclaw-i-bedzie-walczyl-o-brazowy-medal-zapis/rz/c2-14405177/rw/218707

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

PGE Ekstraliga

M Drużyna M Bonus Pkt Z R P +/-
1. Betard Sparta 13 6 25 9 1 3 +87
2. Ekantor.pl Falubaz 13 4 22 8 2 3 +36
3. Cash Broker Stal 13 4 20 7 2 4 +46
4. Fogo Unia 13 4 20 8 0 5 +74
5. Włókniarz 13 1 14 6 1 6 -48
6. ROW 13 2 11 4 1 8 -58
7. Mrgarden GKM 13 1 10 4 1 8 -55
8. Get Well 13 1 5 2 0 11 -82

Nice Polska Liga Żużlowa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. Unia Tarnów 14 31 +228
2. Wybrzeże Gdańsk 14 22 +66
3. Lokomotiv Daugavpils 14 20 +38
4. Orzeł Łódź 14 19 +55
5. Polonia Piła 14 19 -27
6. Wanda Kraków 14 15 -61
7. Stal Rzeszów 14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz 14 3 -192