Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wygraną ze Startem Elbląg zakończyły sezon zasadniczy...

Superliga kobiet: Energa AZS Koszalin - Start Elbląg 23:19 [ZDJĘCIA]

Wygraną ze Startem Elbląg zakończyły sezon zasadniczy piłkarki ręczne Energi AZS Koszalin.

Podopieczne Anity Unijat pokonały na swoim parkiecie Start Elbląg 23:19 (14:7). W pierwszej połowie przewaga gospodyń nie podlegała dyskusji. Między słupkami znakomicie spisywała się Izabela Prudzienica, a wraz z upływającym czasem przewaga Energi AZS stawała się coraz bardziej wyraźniejsza.

Oba zespoły zeszły na przerwę przy siedmiu bramkach przewagi koszalinianek, jednak po zmianie stron Energetyczne zaczęły popełniać coraz więcej błędów, a wypracowana w pierwszej połowie przewaga topniała z każdą minutą. Elblążanki traciły do gospodyń już zaledwie dwa trafienia, a w dodatku stwarzały sobie kolejne sytuacje rzutowe, których jednak nie zdołały wykorzystać.

W końcówce meczu szczypiornistki Energi AZS opanowały sytuację na parkiecie i ostatecznie zwyciężyły 23:19.

Energa AZS Koszalin - Start Elbląg 23:19 (14:7)

Polecamy

Zaskakujący komunikat w Messengerze o ustawieniu kodu PIN. O co chodzi?

Kodeks drogowy 2024. Czy pijany rowerzysta straci prawo jazdy na samochód?

San Antonio znów ze zwycięstwem. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Jeremy'ego Sochana