Piotr Rzepecki
screen Eleven Sports
Superpuchar Hiszpanii. Ten dzień Robert Lewandowski zapamięta na długo! Jego Barca jest bardzo blisko sięgnięcia po pierwsze trofeum za jego kadencji, a dodatkowo Polak strzelił swoją pierwszą bramkę w El Clasico. Gol na 2:0 do szatni był wisienką na torcie świetnej pierwszej połowy Dumy Katalonii.

Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze trafienie Lewandowskiego w El Clasico

Kapitan reprezentacji Polski zapamięta na długo ten wieczór. Jego Barcelona wygrywa w finale Superpucharu Hiszpanii 2:0 a Polak może poszczycić się pierwszym golem w El Clasico.

Jego trafienie z końca pierwszej połowy podwyższyło wynik meczu na 2:0 i było zwieńczeniem kapitalnej pierwszej części meczu w wykonaniu podopiecznych Xaviego.

Tak bramkę opisaliśmy w relacji LIVE:
Gavi i Robert Lewandowski ruszyli niemal sami na bramkę Realu Madryt, Hiszpan wyłożył piłkę do Polaka, a ten bez żadnych problemów podwyższył na 2:0!

Wcześniej bramką popisał się Gavi. Kto mu asystował? Oczywiście Lewandowski.