Superpuchar: Legia Warszawa - Raków Częstochowa ZDJĘCIA KIBICÓW Rakowa na stadionie przy Łazienkowskiej

Tomasz Kuczyński
17.07.2021. Kibice Rakowa na meczu o Superpuchar Polski.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Adam Jankowski /Polska Press
W sobotę 17.07.2021 r. w meczu o Superpuchar Polski grali mistrz kraju Legia Warszawa i zdobywca Pucharu Polski Raków Częstochowa. Na stadionie Legii byli kibice Rakowa, którzy cieszyli się ze zdobycia Superpucharu! Zobacz ZDJĘCIA!

Trener Rakowa Marek Papszun zapowiadał, że wystawi najmocniejszy skład, bo on i drużyna chcą zdobyć kolejne trofeum. Przy okazji częstochowianie chcieli wreszcie wygrać z Legią w Warszawie. Za zespołem wybrali się kibice Rakowa wierzący w sukces.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu o Superpuchar z Legią w Warszawie (17.07.2021)

Raków od początku zaatakował i przypieczętował przewagę golem w 10. minucie, którego głową zdobył Fran Tudor. W sektorze gości zapanowała wielka radość. Kibice z Częstochowy nie mogli sobie wymarzyć lepszego otwarcia meczu.

W 77. minucie fani Rakowa znów skakali z radości, gdy trafił Ivi Lopez. Kibicom radość odebrał sędzia, którzy po analizie VAR anulował gola.

Legia doprowadziła do remisu w trzeciej doliczonej minucie. Bramkę głową zdobył Mahir Emreli. Oba zespoły walczyły do końca o zwycięską bramkę, ale o wszystkim musiały zdecydować rzuty karne (dogrywki nie rozgrywano). W nich górą był Raków. Legia ósmy raz z rzędu przegrała mecz o Superpuchar.

17.07.2021. Raków Częstochowa zdobył Superpuchar Polski.   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Raków Częstochowa zdobył Superpuchar! Zobacz ZDJĘCIA z fety ...

17.07.2021. Superpuchar Polski Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1:1 (0:1), karne 3:4

Bramki: 0:1 Fran Tudor (10), 1:1 Mahir Emreli (90+3)

Karne: 1:0 Tomas Pekhart, 1:1 Tomas Petrasek, (1:1 Bartosz Kapustka - strzał obroniony), 1:2 Ivi Lopez, (1:2 Mahir Emreli - strzał w słupek), (1:2 Zoran Arsenić - strzał obroniony), 2:2 Josip Juranović, 2:3 Jakub Arak, 3:3 Filip Mladenović, 3:4 Milan Rundić

Legia: Cezary Miszta - Lindsay Rose (58. Kacper Skibicki), Mateusz Wieteska, Mateusz Hołownia - Josip Juranović, Bartosz Slisz (58. Bartosz Kapustka), Andre Martins, Ernest Muci (58. Luquinhas), Rafael Lopes (58. Mahir Emreli), Filip Mladenović - Tomas Pekhart.

Raków: Vladan Kovacević - Zoran Arsenić, Andrzej Niewulis, Milan Rundić - Fran Tudor (65. Mateusz Wdowiak), Giannis Papanikolaou, Ben Lederman (86. Marko Poletanović), David Tijanić (69. Ivi Lopez), Marcin Cebula (77. Tomas Petrasek), Patryk Kun - Sebastian Musiolik (83. Jakub Arak).

Żółte kartki: Slisz, Rose, Hołownia, Kapustka, Miszta - Niewulis, Cebula.

Sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).