red
od 16 lat
Bez udziału kibiców i mediów. Legia Warszawa w sobotę na własnym stadionie podjęła białoruskie Dinamo Mińsk. W meczu kontrolnym zremisowała 3:3. Po golu strzelili kolejno Maciej Rosołek, José Kante i Paweł Wszołek

Aleksandar Vuković sprawdził formę szesnastu zawodników. Szansę dostali m.in. gracze rezerw (Nikodem Niski, Patryk Konik), a także wracający po urazie William Remy, pełniący funkcję rezerwowego Radosław Cierzniak czy rozpoczynający przygodę z drużyną Pawel Wszołek.

Czwarta siła ligi białoruskiej zakoczyła Legię już w pierwszej połowie. Na przerwę zeszła bowiem z prowadzeniem 3:0. Wszystkie bramki padły po strzałach z kilku metrów. Stołeczna drużyna fatalnie zachowała się zwlaszcza przy drugiej, kiedy odpuściła krycie Kehinde Fataiego.

Polska - Macedonia Północna stream live, transmisja tv. Gdzie obejrzeć na żywo?

Dopiero w drugiej połowie Legia wzięła się w garść. Dobrze prezentował się Paweł Wszołek, który oprócz gola na 3:3 zaliczył także asystę. A wiemy to ponieważ klub z Mińska nagrał i opublikował skrót wideo najciekawszych akcji (do obejrzenia powyżej).

Legia Warszawa - Dinamo Mińsk 3:3 (0:3)