Terminarz 17. kolejki Ekstraklasy. W TVP mecz z Krakowa
Terminarz 17. kolejki Ekstraklasy. W TVP mecz z Krakowa Adam Jankowski
PKO Ekstraklasa. To będzie pierwsza kolejka grudnia. W TVP Sport czyli w paśmie otwartym obejrzymy mecz Cracovia - Legia Warszawa. Dojdzie do niego w niedzielę 5 grudnia o godzinie 20:00 na stadionie przy Kałuży.

18:00 Warta Poznań - Wisła Kraków CANAL+ Sport

Liga Europy. Legia Warszawa niestety przepadła w drugiej połowie i przegrała z Napoli 1:4, choć na przerwę schodziła z bramką przewagi... Oto jak internauci skomentowali widowisko.

MEMY o meczu Legia Warszawa - Napoli: "Pa tera, jak Ronaldo" [GALERIA]