Thomas Orneborg: Byłem zadowolony z dziesięciu minut (WIDEO)

Damian Wiśniewski
We wtorkowy wieczór PGE VIVE Kielce pokonało w Hali Legionów Torus Wybrzeże Gdańsk 38:24. Po meczu trener gości, Thomas Orneborg, przyznał, że był zadowolony z gry swoich podopiecznych przez około dziesięć minut pierwszej połowy.

- Byłem zadowolony z pierwszych dziesięciu minut, kiedy potrafiliśmy remisować 7:7. Potem na kilka minut straciliśmy koncentrację, a PGE VIVE pokazało, jak wielkie ma doświadczenie i nam uciekło - powiedział po wczorajszym meczu trener gdańszczan.

Byłeś na meczu PGE VIVE Kielce - Wybrzeże Gdańsk? Zobacz się na ZDJĘCIACH

Co to będzie za mecz! Supergwiazdy pożegnają Zormana. Zagra nawet trener Talant Dujszebajew