Resovia - Lech Poznań 0:4 (0:2)
Resovia - Lech Poznań 0:4 (0:2) Krzysztof Kapica
Totolotek Puchar Polski. Odpadł Górnik Zabrze, w walce o trofeum pozostali m.in. Lech Poznań, ŁKS Łódź, Zagłębie Lubin czy Cracovia.

We wtorek odbyło się osiem z szesnastu spotkań. Pierwsze zaczęły się jeszcze o godzinie 13, zaś ostatni o 20:30. Tylko w dwóch potrzebne były dogrywki. W rywalizacji pierwszoligowców lepsza od GKS-u Jastrzębie okazała się Miedź Legnica, dla której trafił Dawid Kort. W Bytowie drugoligowa Bytovia przegrała z ekstraklasową Cracovią 2:3. Decydująca bramka padła w 125 minucie. Jej autorem był David Jablonsky, który ustrzelił w tym meczu dublet.

W grze są czterej przedstawiciele PKO Ekstraklasy. Pewne zwycięstwa zaliczyli Lech Poznań i Zagłębie Lubin. W najciekawszej parze ŁKS Łódź wyeliminował Górnika Zabrze. Przed przerwą gola strzelił Pirulo. Po przerwie jego uderzenie dobił Michał Trąbka. Zaskoczeniem dnia jest awans drugoligowych Błękitnych Stargard, którzy 3:0 pokonali pierwszoligową Sandecję Nowy Sącz (przy stanie 0:1 goście stracili jednak Dawida Szufryna).

Na środę zaplanowano siedem spotkań. Ostatni odbędzie się w czwartek o godzinie 17:30. Pary 1/8 finału zostaną wyłonione w przyszły wtorek (5 listopada). Mecze tej rundy jeszcze w tym roku - 3, 4 i 5 grudnia.