Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Transfery Śląska Wrocław: Kadrowa rewolucja trwa, a to jeszcze nie koniec

Piotr Janas
Piotr Janas
Mikkel Kirkeskov to pierwszy wybór na pozycji lewego obrońcy w Śląsku Wrocław. Transfer jest blisko
Mikkel Kirkeskov to pierwszy wybór na pozycji lewego obrońcy w Śląsku Wrocław. Transfer jest blisko FOT. Karolina Misztal
Śląsk Wrocław zatrudnił już pięciu nowych piłkarzy. Czterech pożegnał, a trzem innym dał zielone światło na poszukiwanie nowych pracodawców. Kto wzmocni Śląsk Wrocław? Kto jest na radarze? Kto zostanie sprzedany, a kto odejdzie za darmo? Ile kontraktów zostało lub zostanie przedłużonych? O wszystkim informujemy w tym, aktualizowanym na bieżąco artykule.

Śląsk Wrocław przygotowuje się do sezonu 2023/2024. WKS rzutem na taśmę zapewnił sobie utrzymanie w PKO Ekstraklasie, drżąc o utrzymanie do ostatniej kolejki. Trener Jacek Magiera, który wrócił do klubu na sześć kolejek przed końcem poprzedniej kampanii, został w Śląsku, podpisując nowy, dwuletni kontrakt. Teraz to on w porozumieniu z nowym dyrektorem sportowym Davidem Baldą odpowiadać będzie za dobór nowych zawodników.

Zostają w klubie:

Petr Schwarz
Czechowi kończyła się umowa latem 2023 roku, ale znajdował się w niej zapis, umożliwiający automatyczne przedłużenie po rozegraniu określonej ilości minut został aktywowany. Obecny kontrakt Petra Schwarza obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.

Oskar Mielcarz
Młody bramkarz WKS-u wprawdzie nie zadebiutował jeszcze w ekstraklasie, ale z 19-latkiem wiązana jest przyszłość. Syn byłego golkipera ekstraklasowych klubów Macieja Mielcarza (ex Koronia Kielce czy Widzew Łódź) do tej pory bronił głównie w Centralnej Lidze Juniorów oraz w drugoligowych rezerwach. Zdarzało mu się też siedzieć na ławce pierwszej drużyny w meczach PKO Ekstraklasy czy Fortuna Pucharu Polski.

Śląsk postanowił przedłużyć z młodym bramkarzem umowę do końca czerwca 2026 roku.

Aktualizacja
W celu zapewnienia ciągłego i stałego rozwoju Mielcarzowi po przedłużeniu umowy został on wypożyczony na rok do drugoligowej Wisły Puławy.

Odejścia ze Śląska:

Michał Szromnik
Pozyskanie przez klub nowego bramkarza w obecnym oknie tranfserowym było jasnym sygnałem, że ktoś z dwójki Michał Szromnik - Rafał Leszczyński będzie musiał odejść. Padło na tego pierwszego. Dotychczasowy kapitan rozwiązał swój kontrakt ze Śląskiem za porozumieniem stron i związał się z Górnikiem Zabrze.

John Yeboah
Stało się. Najlepszy piłkarz WKS-u w poprzednim sezonie zamienił Wrocław na Częstochowę. Niemiec związał się z aktualnym mistrzem Polski trzyletnim kontraktem. Śląsk zarobił na nim 1,5 mln euro + bonusy oraz procent z kolejnego transferu, co sumarycznie może dać około 2 mln euro.

Łukasz Gerstenstein
Łukasz Gerstenstein został wypożyczony na rok do Stali Mielec. Śląsk Wrocław niejako oddaje go za darmo, ponieważ jego kontrakt we Wrocławiu wygasa dokładnie 30 czerwca 2024 roku i nie został przedłużony. Młodzieżowy reprezentant Polski (był powoływany do kadr U-18 i U-19) zaliczył tylko jednominutowy debiut w pierwszej drużynie WKS-u.

Daníel Leó Grétarsson
Reprezentant Islandii dość niespodziewanie zmienił tego lata pracodawcę. Klub dostał ofertę z duńskiego drugoligowca Sønderjyske Fodbold i ją zaakceptował. Wbrew pojawiającym się na Twitterze spekulacjom, kosztował znacznie więcej niż 75 tys. euro. Jego odejście wpisuje się w plan przebudowy całej defensywy WKS-u, która ma zostać wzmocniona jakościowo i przede wszystkim podwyższona.

Dawid Bałdyga
20-letni napastnik spędził we Wrocławiu tylko pół roku. Przychodził w styczniu 2023 roku z drugoligowej Siarki Tarnobrzeg głównie po to, by pomóc rezerwom w utrzymaniu na poziomie centralnym. Od tego było uzależniony jego dalszy los, bo w przypadku utrzymania jego umowa byłaby przedłużona. Tak się jednak nie stało i choć sam Bałdyga zdołał nawet zadebiutować na poziomie PKO Ekstraklasy (33 min w przegranym 0:1 spotkaniu z Radomiakiem), to ostatecznie pożegnał się z klubem.

Adrian Łyszczarz
Pochodzący z Bierutowa wychowanek, który od kilku lat nie mógł na stałe przebić się do pierwszego składu. 30 czerwca 2023 roku kończy mu się kontrakt z klubem. Z informacji, do których udało nam się dotrzeć, jednoznacznie wynika, że Łyszczarz nie dostał propozycji przedłużenia umowy, a sam ma już inne opcje. Pytają o przede wszystkim kluby z Fortuna 1 ligi, ale ma też zainteresowanie z PKO Ekstraklasy. Jego przyszłość powinna wyjaśnić się w najbliższej przyszłości.

Maksymilian Boruc
Wprawdzie w pierwszej drużynie Śląska Wrocław nigdy nie zadebiutował, ale dość regularnie bronił w drugoligowych rezerwach. Finalnie przy Oporowskiej postawiono jednak na innych bramkarzy, dlatego kiedy nadeszła oferta, postanowiono nie zatrzymywać 21-latka. Jako junior występował w Anglii, w młodzieżowych zespołach Stoke City czy West Bromwich Albion. Teraz wraca na Wyspy Brytyjskie: na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do szkockiego Hibernian FC, grającego w tamtejszej ekstraklasie. To za niego "Wojskowi" mieli zainkasować wspomniane 75 tys. euro. W przeszłości bramkarzami Hibernianu byli m.in. Zbigniew Małkowski i Grzegorz Szamotulski.

Józef Burta
Kolejny wciąż stosunkowo młody golkiper (we wrześniu skończy 24 lata), który do pierwszej drużyny się nie przebił. Raz siedział na ławce rezerwowych w meczu ekstraklasy i raz w Pucharze Polski. Poza tym grał tylko w drugoligowych rezerwach. 30 czerwca wygasa mu kontrakt przy Oporowskiej. Karierę będzie kontynuował w pierwszoligowej Odrze Opole.

Przemysław Bargiel
Pierwszy w historii piłkarz z rocznika 2000, który zagrał w ekstraklasie. Miało to miejsce już 7 lat temu, w barwach Ruchu Chorzów. Potem trafił do akademii wielkiego AC Milan, skąd był wypożyczany do innych włoskich klubów, ale nigdzie się nie przebił. We wrześniu 2019 roku wrócił do Polski, wiążąc się ze Śląskiem Wrocław. Był jednym z liderów rezerw, ale w pierwszej drużynie tylko 3-krotnie wchodził na boisko z ławki. Teraz bez żalu oddano go do Wieczystej Kraków.

Potencjalne odejścia ze Śląska:

Víctor García
Hiszpan w zeszłym sezonie nie bronił się sportowo. Zdarzało się, że był zdrowy i zdatny do gry, a trenerzy i tak woleli wystawiać na lewej obronie któregoś z prawych defensorów, a nawet środkowego prawonożnego obrońcę Łukasza Bejgera. García dostał wiadomość, że może rozglądać się za nowym klubem. Mundo Segunda, powołując się na dziennikarza Ángela Garcíę, cenionego eksperta od drugiego poziomu rozgrywkowego w Hiszpanii podało, że Víctor García jest priorytetem transferowym dla poszukującego lewego wahadłowego klubu FC Cartagena, 9. drużyny poprzedniego sezonu La Liga 2.
Aktualizacja
Hiszpan decyzją pionu sportowego został odsunięty od pierwszego zespołu. Trener zakomunikował mu to na forum całej drużyny.

Diogo Verdasca
Kolejny dość niski środkowy obrońca (185 cm), który raczej nie ma już czego szukać we Wrocławiu. Dyrektor Balda powiedział wprost, że Portugalczyk może odejść, ale przeszkodą może być jego pensja, która do najniższych nie należy. Trudno będzie Portugalczykowi znaleźć klub, który zaoferuje mu podobne pieniądze, ale z drugiej strony ma dopiero 26 lat i ciekawe CV. Jego agencja wie, że trzeba poszukać mu nowego pracodawcy.
Aktualizacja
Wraz z Victorem Garicą został przesunięty do rezerw. Portugalczyk także już wie, że nie ma czego szukać we Wrocławiu i musi zintensyfikować poszukiwania innego klubu.

Erik Expósito
Saga z możliwym odejściem Hiszpana wraca co pół roku. Zimą chciał go Raków i choć wtedy się nie udało, to po zdobyciu mistrzostwa Polski wznowił starania o Hiszpana. Lepsze oferty - zwłaszcza samemu piłkarzowi - przedstawiały jednak kluby ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Turcji. W końcu Śląsk dogadał się z drugoligowym tureckim Eyüpsporem.
Aktualizacja
Expósito pożegnał się już z kolegami i poleciał do ojczyzny załatwiać formalności takie jak wiza pracownicza itp. W środę 12 lipca miał polecieć nad Bosfor, by przejść testy medyczne i podpisać kontrakt, ale w ostatniej chwili... Turcy zmienili mu warunki umowy. Zakombinowali tak bardzo, że temat upadł! Napastnik, zamiast lecieć na badania, musiał wrócić do Wrocławia. To trzecia taka sytuacja w jego karierze! Czy jest skazany na Śląsk? Niekoniecznie! Odżył temat jego przenosin do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Teraz Expósito znów jest w ojczyźnie i załatwia formalności przed ew. transferem na Półwysep Arabski. Trener Magiera dał mu czas do środy, a najpóźniej czwartku na załatwienie tej sprawy.

Łukasz Bejger
21-letni obrońca w minionym sezonie udowodnił swoją uniwersalność. Zawsze sobie radził, czym przykuł uwagę kilku klubów. Milion euro to minimum w przypadku tak młodego i regularnie grającego obrońcy, aczkolwiek wysokość ewentualnego transferu zależeć będzie m.in. od kierunku, z którego nadejdzie oferta.

Karol Borys
Świetny występ jednego z liderów kadry U-17 na ostatnich mistrzostwach Europy nie przeszedł bez echa. Borysem na poważnie interesuje się holenderskie PSV Eindhoven. Początkowo w rozmowach między stronami nie chodziło jednak o ew. transfer do Eredivisie, a do młodzieżowych zespołów klubu ze stadionu Philipsa. Z naszych informacji wynika, że otoczenie nastolatka jest za jego pozostaniem we Wrocławiu pod warunkiem, że będzie dostawał więcej szans w pierwszej drużynie.
Aktualizacja
Holendrzy nie odpuszczają. Z naszych informacji wynika, że strony wciąż negocjują i nie wykluczają włączenia Borysa od razu do kadry pierwszej drużyny.

Cayetano Quintana
Dla Hiszpana nie ma miejsca w pierwszej drużynie. Jeden z największych i najdroższych (zarabia około 80 tys. zł miesięcznie) niewypałów transferowych WKS-u w ostatnich latach. Klub chce się z nim rozstać. Sam zawodnik także chciały odejść, ale do końca kontraktu pozostał mu jeszcze rok, więc Śląsk musiałby wypłacić mu ogromną "odprawę". Dyrektor David Balda znalazł mu klub w Gruzji, ale piłkarz tę opcję odrzucił.

Aktualizacja
Wedle portalu slasknet.com Quintana chce wrócić do swojego macierzystego klubu w Hiszpanii - Recreativo Huelva. Grał tam ostatnio m.in. wypożyczony ze Śląska Javier Ajenjo Hyjek. Sprawa jest rozwojowa, ale dalej wszystko zależeć będzie od tego, na jakich warunkach Caye zgodzi się rozwiązać kontrakt z WKS-em.

Potwierdzone transfery Śląska

Burak Ince
19-letni pomocnik, który ostatnie półtora roku spędził w niemieckiej Arminii Bielefeld, podpisał we Wrocławiu dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. Turek w ojczyźnie uchodzi za jeden z największych talentów. Mimo młodego wieku ma w CV 35 występów w młodzieżowych kadrach Turcji (w tym debiut w U-21) i 13 bramek. Nominalnie jest środkowym pomocnikiem, ale może też grać na obu skrzydłach.

Kenneth Zohore
Duński napastnik podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. 29-latek ma w CV występy w Premier League i Lidze Mistrzów, ale najbardziej znany jest z gry w Championship (drugi poziom rozgrywkowy w Anglii), gdzie łącznie rozegrał 113 spotkań, strzelił 28 bramek i zaliczył 10 asyst. W 2019 roku West Bromwich Albion zapłaciło za niego 9 mln euro. Ostatnie dwa lata mierzący 190 cm i ważący ponad 90 kg napastnik spędził w duńskim Odense BK, gdzie grał bardzo mało. W Śląsku chce odbudować swoją karierę.

Aleks Petkov
Bułgar to mierzący 193 cm prawonożny stoper, który przez ostatnie dwa sezony rozegrał 54 spotkania i strzelił jednego gola w barwach Ardy Kyrdżali (bułgarska ekstraklasa). 23-latek ma na koncie dwa występy w reprezentacji Bułgarii i teoretycznie ma być zawodnikiem, który szybko wskoczy do wyjściowego składu Śląska Wrocław.

Kacper Trelowski
Bramkarz, który z Rakowem Częstochowa zdobywał dwa Puchary Polski, dwa Spuerpuchary i mistrzostwo, mógł liczyć na regularne występy tylko w rozgrywkach pucharowych. W lidze na ogół był zmiennikiem Vladana Kovacevicia. Teraz został wypożyczony do Śląska na rok i choć w umowie między klubami nie ma klauzuli wykupu, na którą mocno naciskali wrocławianie, to WKS zagwarantował sobie procent od kolejnego transferu młodzieżowego reprezentanta Polski.

Mateusz Żukowski
Prawa obrona to jedna z lepiej obsadzonych pozycji w klubie, ale Żukowski jest traktowany jako jedna z opcji do gry na skrzydle. Może grać zarówno po prawej, jak i po lewej stronie. W styczniu 2022 roku zamienił Lechię Gdańsk na Glasgow Rangers, ale w Szkocji się nie przebił. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Lechu Poznań. W Glasgow nie wiązano z nim przyszłości, więc Śląsk zdołał pozyskać go za darmo.

Potencjalne transfery do Śląska

Mikkel Kirkeskov
To nasz news. Klub dopina szczegóły umowy z Duńczykiem, który spędził prawie 3 lata w Piaście Gliwice. Zdobył mistrzostwo Polski i został wybrany najlepszym lewym obrońcą ligi. Ostatnie dwa lata spędził w 2. Bundeslidze (Holstein Kiel), gdzie regularnie grał. 32-latek od początku był numerem 1 na liście życzeń Śląska, jeśli chodzi o lewych obrońców.

Filip Jović
Inna z rozpatrywanych przez Śląsk opcji na lewą obronę. 23-letni Serb jest wolnym agentem, wycenianym na transfermarkt.de na 850 tys. euro. Faworytem pozostaje jednak Kirkeskov.

Michal Sipľak
Słowak jest lewym obrońcą, a to najpilniej wymagająca wzmocnień pozycja w Śląsku. 30 czerwca 27-latkowi wygasł kontrakt z Cracovią, w której spędził ostatnie 6 lat (138 występów, 7 bramek i 17 asyst).
Aktualizacja
Piłkarz był na liście życzeń WKS-u, ale interesowały się nim także inne kluby PKO Ekstraklasy. Ostatecznie związał się z Górnikiem Zabrze.

Bernard Faye
20-letni młodzieżowy reprezentant Senegalu Bernard Faye jest napastnikiem, który na 100 proc. został zaoferowany Śląskowi. Poza ojczyzną grał i nadal gra w tunezyjskiej ekstraklasie, ale chętnie spróbowałby sił w Europie. Ma bardzo dobre warunki fizyczne (190 cm wzrostu), dobrze gra w powietrzu, angażuje się w pressing i ma naturalny ciąg na bramkę. Na dodatek jest lewonożny i szybki. Wydaje się być zawodnikiem skrojonym pod wymagania trenera Magiery, aczkolwiek fiasko związane z odejściem Exposito wstrzymało rozmowy z kandydatami do wzmocnienia ataku Śląska.

Márk Tamás
Odejście Grétarssona stwarza możliwość powrotu dobrze znanego we Wrocławiu reprezentanta Węgier. Márk Tamás piłkarzem Śląska był w latach 2020-2022. Ostatni sezon spędził w rumuńskim Sepsi Sfântu Gheorghe, gdzie nie zawsze był pierwszym wyborem. Może ponownie trafić do Wrocławia, ale Rumuni muszą obniżyć swoje oczekiwania finansowe.

Riza Durmisi
O możliwości przyjścia 29-letniego reprezentanta Danii (23 mecze w dorosłej kadrze) informował portal Wrocławskie Fakty. Fakty są jednak takie, że jest to piłkarz będący absolutnie poza zasięgiem finansowym Śląska Wrocław. Piłkarz, któremu kończy się kontrakt z Lazio Rzym, był ostatnio regularnie wypożyczany do słabszych zespołów, takich jak Nicea, Salernitana, Sparta Rotterdam, Leganes czy CD Tenerife, w którym grał ostatnio. Sęk w tym, że rocznie zarabia około 1 mln euro. Na Teneryfie dostawał około 400 tys. euro rocznie, a różnicę dopłacali rzymianie. Na dodatek Durmisi ma za sobą operację łąkotki. Tematu nie ma.

Tommaso Guercio
Ciekawą informację podał włoski portal sempreinter.com, który powołując się na SportItalia donosi, że Śląsk Wrocław interesuje się Tommaso Guercio. To 18-letni młodzieżowy reprezentant Polski, grający na co dzień w młodzieżowych zespołach Interu Mediolan. Mierzy blisko 190 cm i jest środkowym obrońcą, a podczas mundialowej przerwy trenował z pierwszą drużyną Nerazzurrich.

Nam udało się ustalić, że temat faktycznie jest, a klub rozmawiał z jego rodzicami. Guercio musi najpierw skończyć szkołę, której został mu jeszcze rok. Potem pomyśli o ew. zmianie klubu.

Michal Jeřábek
Niepełna 30-letni Czech jest stoperem, który rozstał się z czeskim klubem Trinity Zlin po tegorocznym spadku z tamtejszej ekstraklasy. Sam Jeřábek ostatni mecz o stawkę rozegrał pod koniec listopada 2022 roku. Śląsk zaprosił go na kilkudniowe testy sportowe.

Aktualizacja
Po trwających kilka dni testach i meczu sparingowym Śląsk ostatecznie nie zdecydował się na zatrudnienie Czecha.

Cezary Polak
20-letni lewy obrońca piłkarskie szlify zdobywał w Escolii Varsovia. W Warszawskiej szkółce FC Barcelony spędził łącznie 4 lata. Potem grał w drugoligowych Motorze Lublin (20 występów, 2 asysty) i Garbarni Kraków (19 występów, 1 gol), z którą w poprzednim sezonie spadł do III ligi. W marcu tego roku zadebiutował w reprezentacji Polski U-20. On także był w Śląsku Wrocław na testach sportowych.

Aktualizacja
Podobnie jak w przypadku Jeřábka nie przekonał do siebie na testach. Był jeszcze na testach w Koronie Kielce, ale finalnie związał się z drugoligową Kotwicą Kołobrzeg.

Dominik Furman
Środkowy pomocnik Wisły Płock po spadku rozwiązał kontrakt i jest do wzięcia za darmo. Zna go trener Jacek Magiera, zna dyrektor Balda, ale jednocześnie podkreśla, że wzmocnienie pozycji "6" i "8" nie jest obecnie dla niego priorytetem.
Aktualizacja
Trener Magiera w jednym z wywiadów oficjalnie powiedział, że Furman nie trafi tego lata do Śląska Wrocław.

Jonathan Cissé
Wysoki (195 cm) i silny środkowy obrońca z Wybrzeża Kości Słoniowej. Ma 26 lat i od czterech lat regularnie gra w izraelskim klubie Hapoel Hadera w tamtejszej ekstraklasie. Trafił tam w 2019 roku z AS Monaco, w którym nie udało mu się jednak zadebiutować w pierwszej drużynie. Jakiś czas temu interesował się nim turecki Trabzonspor.

Aktualizacja
Dyrektor Balda pytany przez nas o tego zawodnika przyznał wprost, że ceni tego zawodnika i że ma on cechy, jakich poszukuje u stopera, ale priorytetem jest dla niego pozyskanie Polaka. Na ten moment tematu przenosin Cissé do Wrocławia nie ma.

Michal Ševčík
Dyrektor Balda przyszedł do Śląska z własną listą potencjalnych wzmocnień, będących w zasięgu finansowym klubu. Miał znajdować się na niej 20-letni Michal Ševčík, etatowy młodzieżowy reprezentant Czech (grał we wszystkich kadrach od U-16 po U-21, do której jest powoływany obecnie), występujący w klubie FC Zbrojovka Brno.
Aktualizacja
Piłkarz związał się już ze Spartą Praga. Wprawdzie prażanie chcią go od razu wypożyczyć do jednego ze słabszych, ale mocniejszych niż Zbrojovka klubów, lecz takim rozwiązaniem Śląsk zainteresowany nie jest.

Michał Nalepa
Jak podaje TVP Sport, innym środkowym obrońcą przymierzanym do Śląska Wrocław, jest dobrze w naszej lidze znany Michał Nalepa. Jeden z kapitanów Lechii Gdańsk nosi się z zamiarem zmiany klubu po spadku gdańszczan.
Aktualizacja
Nalepa faktycznie trafił na Dolny Śląsk, ale nie do Wrocławia, a do KGHM Zagłębia Lubin.

Rafał Pietrzak
Ściągnięcie lewego obrońcy jest dla wrocławian jeszcze ważniejsze, niż zakontraktowanie nowego stopera. Jedynym nominalnym lewym obrońcą w kadrze jest obecnie Víctor García, ale w poprzednim sezonie grał tak, że trenerzy woleli stawiać tam któregoś z prawych obrońców, a nawet nominalnego stopera - i to prawonożnego - Łukasza Bejgera.
Aktualizacja
David Balda w wywiadzie udzielonym "Gazecie Wrocławskiej" powiedział, że Pietrzak jest dla niego jedną z opcji, aczkolwiek ma tu lepsze opcje. Szuka zawodnika o nieco innych parametrach. W piątek 14 lipca Pietrzak związał się z Wieczystą Kraków.

Rafał Wolski
Nazwisko liderów Wisły Płock po spadku "Nafciarzy" jest łączone z kilkoma klubami. Zdaniem Tomasza Włodarczyka z portalu meczyki.pl Wolskiego widziałyby u siebie oba łódzkie kluby (ŁKS oraz Widzew), Jagiellonia Białystok, ale też Śląsk.
Aktualizacja
Do walki o podpis Wolskiego wkroczył Radomiak Radom i to on zakontraktował 7-krotnego reprezentanta Polski.

Vladislavs Gutkovskis
Ewentualne odejście Expósito do Rakowa mogło łączyć się z przyjściem do Wrocławia Vladislavsa Guktovskisa. Ostatecznie Łotysz wybrał jednak zupełnie inny kierunek i wylądował w Daejeon Citizen w Korei Południowej.

Sebastian Musiolik
Choć w poprzednim sezonie 27-latek rozegrał zaledwie 258 minut w ekstraklasie i nie strzelił ani jednego gola, to interesowało się nim kilka klubów, w tym Śląsk Wrocław i KGHM Zagłębie Lubin. O zainteresowaniu ze strony WKS-u informował dziennikarz meczyki.pl Dawid Dobrasz. Finalnie Musiolik wybrał Górnika Zabrze.

Pierwszy wywiad z Davidem Baldą, nowym dyrektorem sportowym Śląska Wrocław

od 16 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Materiał oryginalny: Transfery Śląska Wrocław: Kadrowa rewolucja trwa, a to jeszcze nie koniec - Gazeta Wrocławska

Wróć na sportowy24.pl Sportowy 24