dor
Wisła Kraków wygrała 2:0 z Koroną Kielce w 23. kolejce PKO Ekstraklasy. Co po tym pojedynku powiedział Artur Skowronek, trener Wisły? - Wiedzieliśmy, że musimy zostawić serce na boisku, żeby ten ważny moment przeciągnąć na swoją korzyść. Gratuluje zespołowi, iż zaczęli mecz od szybko zdobytej bramki i później dopiero pokazali swoją ogromną jakość. Trudne spotkanie pod względem taktycznym. Korona mocno nas zaskoczyła, zmieniła zupełnie swoje ustawienie, względem poprzednich spotkań. Dlatego mieliśmy trochę problemów. Moi zawodnicy byli świadomi i dobrze zareagowali na korekty w przerwie. Druga połowa była już pod większą kontrolą i wygraliśmy w pełni zasłużenie – powiedział trener Wisły Artur Skowronek, cytowany przez oficjalną stronę Korony.(dor) Fot. Andrzej Banaś