PKO Ekstraklasa. Dwie bramki w pierwszym meczu 14. kolejki. Wisła Płock zremisowała z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:1. Oto co do powiedzenia mieli obaj trenerzy na konferencji prasowej.

Maciej Bartoszek, trener Wisły Płock: - Było tak jak mówiłem przed spotkaniem; że czeka nas ciężki pojedynek. Termalica z meczu na meczu się rozkręca. Zwycięstwo w ostatnich sekundach ze Śląskiem musiało wywrzeć pozytywny efekt na drużynę. To było dzisiaj widać. Momentami Termalica zaskakiwała pewnością w operowaniu piłki. My jak do tej pory zagraliśmy najsłabsze spotkanie. Męczyliśmy się. Mieliśmy dużo strat, za mało utrzymywaliśmy się przy piłce. Nawet stałe fragmenty nie do końca były dobrze rozgrywane. Trzeba szanować ten wynik. Ważne, że nasza twierdza jest dalej niezdobyta.

Mariusz Lewandowski, trener Bruk-Bet Termaliki Nieciecza: - Wiedzieliśmy, że będzie to bardzo ciężki mecz. Wisła nie przegrała na swoim boisku i mocno na nim gra. Wydaje mi się, że odrobiliśmy pracę domową. Z przebiegu gry czuję niedosyt. Mogliśmy wywieźć trzy punkty. W fazach końcowych akcji, szczególnie w drugiej połowie, powinniśmy się lepiej zachować. Byliśmy trochę lepszym zespołem. Uważam, że zagraliśmy niezłe spotkanie na ciężkim terenie.

Liga Europy. Legia Warszawa niestety przepadła w drugiej połowie i przegrała z Napoli 1:4, choć na przerwę schodziła z bramką przewagi... Oto jak internauci skomentowali widowisko.

MEMY o meczu Legia Warszawa - Napoli: "Pa tera, jak Ronaldo" [GALERIA]