Trzecia liga. Wisła Sandomierz wygrała sparing z Siarką Tarnobrzeg. Strzelali nowi zawodnicy, kilku było testowanych

dor
Wisła Sandomierz wygrała piątkowy mecz kontrolny z Siarką Tarnobrzeg 2:1.
Wisła Sandomierz wygrała piątkowy mecz kontrolny z Siarką Tarnobrzeg 2:1. Fot. Piotr Chorab
W piątkowym meczu kontrolnym trzecioligowa Wisła Sandomierz wygrała z Siarką Tarnobrzeg 2:1.

Wisła Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg 2:1 (0:0)
Bramki: Marcel Tyl 67, Witalij Dahnowskij 73 - Paweł Mróz 72.

Wisła: Wierzgacz - Franczak, Sudy, Kolbusz, Chorab - testowany zawodnik, Siedlecki, testowany zawodnik, Śmigielski - Michalski, Piechniak; od 60. minuty: Pietras - Konefał, Kolbusz, Wilk, zawodnik testowany - Piątkowski, Kmiotek, Tyl, Jeziorski, Witalij Dahnowskij - Zawiślak.

Siarka: I połowa: Zoch - Głaz, Wawrylak, Duda, Kowalik - Kasperkiewicz, Galara - Świderski, D'Appolonio, Kargulewicz - Ropski; II połowa: Zoch - Kowalik, Kapuściński, Józefiak, Orzechowski - Wiktor, Lenartowski - Fornek, Gębalski, Kargulewicz - Mróz.

Wisła rozegrała dobre spotkanie. Bramki zdobywali nowi zawodnicy - pierwszą Marcel Tyl - do Sandomierza trafił z Unii Tarnów, a drugą Ukrainiec Witalij Dahnowskij, który ostatnio występował w zespole Cosmos Nowotaniec.