0 1 połowa

Raków Częstochowa

4

3 1 połowa

• Koniec meczu, Raków Częstochowa pewnie pokonuje w Sulejówku Victorię i w 1/16 finału Pucharu Polski zmierzy się z Lechem Poznań.

• Dwie akcje Czerkasa. Najpierw był na spalonym, po chwili uderza z linii 16. metra wysoko nad bramką. Ironicznie ten strzał skwitowali kibice.

• Dwie minuty doliczone.

• Kamil Kościelny faulował wychodzącego na czystą pozycję rywala. "Tylko" żółta kartka.

• Gapczyński z żółtą kartką za faul

Po rzucie wolnym piłka poleciała wysoko nad bramką Puska.

• Kolejna pewna interwencja bramkarza gospodarzy. Łapie piłkę po centrze z lewej strony.

• Coraz bardziej pusto robi się na trybunie. Nie liczą na wiktorię Victorii. Nawet na bramkę honorową.

• Rzut wolny dla Rakowa. Petraskowi brakowało centymetrów, by trącić piłkę głową. Ta wychodzi poza linię końcową.

• Adison uderza z półobrotu zbyt lekko, by pokonać Szumskiego. Ten spokojnie chwyta piłkę.

• Zapędził się prawą stroną Mąka. Dostał jednak podanie na zapalenie płuc. Porywisty wiatr dodał trochę od siebie i nie zdążył do piłki.

• Po rzucie wolnym Raków wywalczył teraz aut na wysokości "szesnastki? z prawej stron. Najpierw nieudolnie piąstkował Pusek a po chwili ratuje go poprzeczka!

• Eryk Agnyziak zastępuje Mariusza Wierzbowskiego.

Obaj trenerzy przeprowadzili po 3 zmiany. W przypadku dogrywki mają po dodatkowej roszadzie.

• Adam Czerkas wchodzi za Szymona Lewickiego.

• Żółto-biało-niebiescy!

- niesie się po stadionie. Może Victoria strzeli bramkę honorową?

• Żółta kartka dla Mariusza Wierzbowskiego za skoszenie Niewulisa. Ten wcześniej spokojnie ograł przed własną bramką 2-3 rywali.

• Po centrze z prawej strony Schwarz uderzył głową "tam, skąd przyszła" tuż obok Puska, ale ten nie zdołał obronić!

Część kibiców opuszcza już trybunę główną.

• PETR SCHWARZ I RAKÓW PROWADZI 4:0

• Chidebere Nwakali na murawie., Na ławce Marcin Listkowski.

• Rajd Gapfzyńskiego lewą stroną daje rzut rożny. Centrostrzał w boczną siatkę!

• Jęk zawodu po tym strzale Wierzbowskiego. Posłał piłkę z pola karnego obok bramki Szumskiego. Brakowało sporo do celu.

• Nikodem Zawistowski zmienia Rafała Parobczyka.

• Teraz Petrasek wybija piłkę z własnej "szesnastki" poza linię boczną.

• I jeszcze jeden stały fragment dla gości, tym razem z lewej strony.

Petrasek uderza głową obok bramki.

• Schwarz uderza wysoko nad poprzeczką.

• Lewicki znowu w roli głównej. Tym razem faulowany był ok. 25 metrów od bramki Puskka.

• Lewicki na spalonym.

• Gapczyński dobrze podłączył się do akcji ofensywnej. Jego dośrodkowanie zostało jednak zablokowane.

• Druga połowa rozpoczęta!

• W Rakowie za Adama Radwańskiego wchodzi Daniel Bartl.

• Szymon Klepacki zmienia Adriana Zawadkę

• Koniec pierwszej połowy. Raków lekko, łatwo i przyjemnie prowadzi 3:0 z Victorią Sulejówek.

• Żółta kartka dla Dźwigały za faul.

• Pomocnik gości poradził sobie z Dźwigałą i w sytuacji sam na sam z Pusiem uderzył nie do obrony!

• PIOTR MALINOWSKI TRAFIA DO SIATKI!!!

• Płaski strzał Adisona obok muru wybija obrońca Rakowa. Dobitka zablokowana.

• I jeszcze jeden rzut wolny dla gospodarzy, blisko lewego narożnika pola karnego. Może być groźnie.

• Adusin decyduje się na strzał z woleja zza linii 16. metra. Bramkę miał na godzinie pierwszej, posłał piłkę na w pół do czwartej...

• Parobczyk uderza wysoko nad poprzeczką. Jęk zawodu na trybunie.

• Kolejne niedokładne zagranie do Adisona.

A po chwili Mydlarz wywalczył rzut wolny ok. 25 metrów od bramki Rakowa.

• Adison na spalonym.

• Kolejna pewna interwencja bramkarza Victorii.

• I jeszcze jeden korner dla gości z lewej strony.

• Krótkie rozegranie z podaniem i centrą w pole karne. Pusek pewnie chwyta piłkę.

• Mąka w ostatniej chwili blokuje Formellę na lewej stornie. Raków wznawia grę z rzutu rożnego.

• Parobczyk widział wysuniętego Szumskiego i zdecydował się na lob z ok. 30 metrów, Posłał piłkę 2-3 metry obok lewego słupka

• Atak pozycyjny Rakowa na połowie gospodarzy. Po wymianie blisko 20 podań Mydlak zagrywa w pole karne, ale Dźwigała uprzedza Lewickiego.

• Krupnik podaje na lewą stronę do szeroko ustawionego Gapczyńskiego, który zagrywa w pole karne do Wociala. Ciut za głęboko, ale Szumski odbija piłkę do boku.

• Centrostrzał z rzutu rożnego o mały włos nie zaskoczył Szumskiego! Zdołał odbić piłkę z linii bramkowej, ale sam wylądował w siatce!

• Wierzbowski wypatrzył w okolicach pola karnego Rakowa Adisona. Jedo podanie przecina Bartl, który głową podaje do Niewulisa. Ten również głową "szczupakiem" zagrywa do bramkarza.

• Dośrodkowania Bartla prawą stroną powodują spore zagrożenie. Sęk w tym, że Lewicki nie nadąża.

• Tym razem za mocno za mocna wrzutka Bartla. Lewickiemu brakowało centymetrów, by sięgnąć piłkę.

• Listkowski dostaje piłkę w środku pola i wypatrzył na lewej stronie Malinowskiego. Zagrywa crossowo za mocno

• Żółta kartka dla Adriana Zawadki za faul ok. 30 metrów od własnej bramki.

• Napastnik Rakowa odbiera dobre płaskie podanie z lewej stronie na wysokości bliższego słupka i kieruje piłkę do siatki obok bezradnego Puska!

• SZYMON LEWICKI PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• W odpowiedzi dobra interwencja Szumskiego po strzale Wociala. Za tten strzał napastnik gospodarzy otrzymał gromkie brawa!

• Lewicki powinien to wykorzystać! A dokładnie centrę Bartla z prawej strony, ale strzelał głową obok bramki Puska!

• Składna akcja lewą stroną i Czech uderza z pola karnego nie do obrony!

• GOL DLA RAKOWA! TOMAS PETRASEK!!!

• Kolejny korner dla gości. Po centrze na dalszy słupek niepilnowany Niewulis główkuje w środek bramki. Pusek pewnie broni.

• Zblokowany strzał Malinowskiego zza pola karnego. Początek spotkania należy zdecydowanie do pierwszoligowca.

• Akcja Bartla prawą stroną przynosi rzut rożny. Nie poradził sobie z Gapczyńskim.

• Opłacił się pressing Gapczyńskiego. Bartl pogubił się na prawej stronie blisko linii środkowej.

• Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta

• Obie "jedenastki" są już na murawie. Losowanie stron i...

• Rezerwowi Victorii Sulejówek: Borys Kwiatkowski - Krzysztof Możdżonek, Julian Świątek, Szymon Klepacki, Mikołaj Zawistowski, Eryk Agnyziak, Nikodem Zawistowski.

Rezerwowi Rakowa Częstochowa: Kacper Chorążka - Karol Maliszewski, Mwakali, Adam Radwański, Sebastian Musiolik Adam Czerkas, Łukasz Góra

• Coraz bliżej do rozpoczęcia meczu

• Witamy w Sulejówku, gdzie już za 20 minut rozpocznie się ostatni mecz 1/32 finału Pucharu Polski, w którym Victoria Sulejówek zmierzy się z Rakowem Częstochowa

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Grzegorz Dembinski

Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa ONLINE. Mecz 3-ligowca z aktualnym liderem Fortuna 1 Ligi jest jednym z ostatnich starć w ramach 1/32 finału Pucharu Polski. Piłkarze Victorii mieli dwojakie szczęście w losowaniu, bo z jednej strony nie trafili na zespół z Ekstraklasy, ale muszą zmierzyć się z rozpędzonym Rakowem. Gdzie śledzić przebieg meczu Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa? RELACJA LIVE W GOL24.PL!

Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa ONLINE

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>
Dotychczasowe mecze Pucharu Polski nie obfitowały w duże niespodzianki.
Pewnym jest, że w starciu dwóch ekstraklasowych drużyn, takich jak Wisła - Lechia, jedna z drużyn odpadnie. Kompromitacji uniknęły natomiast Legia Warszawa i Lech Poznań. Po drugiej stronie stanęły jednak Pogoń Szczecin i Zagłębie Sosnowiec, które po serii rzutów karnych przegrały z niżej notowanymi przeciwnikami. Właśnie w taką niespodziankę celują dziś piłkarze Victorii. Dla gospodarzy tego meczu będzie to nie lada atrakcja, w końcu to rywalizacja między starciami z takimi zespołami, jak Legionovia i rezerwami Legii. Co prawda, do Sulejówka nie wybiera się duża firma, Raków to lider Fortuna 1 Ligi.

Częstochowianie są dużym zaskoczeniem tego sezonu. W poprzednim sezonie nieźle radzili sobie na zapleczu ekstraklasy, natomiast nikt nie spodziewał się takiej eksplozji formy. W tej chwili nad drugą Sandecją mają sześciopunktową przewagę. Liderami drużyny Marka Papszuna są Miłosz Szczepański, Sebastian Musiolik oraz Szymon Lewicki. Wszyscy mają po trzy gole na koncie. Dobra postawa w lidze sprawiła, że władze klubu zaczynają nieśmiało myśleć o Ekstraklasie, a co za tym idzie - stadionu na miarę Ekstraklasy. W tym celu Prezydent Częstochowy wysłał do Ministerstwa Sportu i Turystyki wniosek o zakwalifikowanie zadania inwestycyjnego „Centrum Piłki Nożnej w Częstochowie” do „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu”. Celem projektu jest przekształcenie obiektu Rakowa w nowoczesne centrum szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, a także podniesienie standardu stadionu do wymagań Ekstraklasy. W Częstochowie już teraz myślą o potencjalnym awansie i nie zamierzają powtórzyć błędu Sandecji Nowy Sącz, która przez rok występowała na stadionie w Niecieczy.

Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Początek meczu zaplanowano na godzinę 19:00. Klub z Sulejówka nie może przeprowadzić transmisji na swoim kanale na portalu Youtube, z racji tego, że właścicielem praw jest stacja Polsat. Ta jednak nie zaplanowała transmisji z meczu. Tym samym, zapraszamy na relację LIVE dostępną tylko w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.