Vive II Kielce wygrało w Busku z Tężnią, Wybicki Kielce przegrał w Zabrzu. Grała 2. liga piłkarzy ręcznych. 26-27.11.2022. Sprawdź wyniki

W weekend 26-27.11.2022 grają drugoligowi szczypiorniści.
W weekend 26-27.11.2022 grają drugoligowi szczypiorniści. Archiwum
W weekend 26-27.11.2022 grała druga liga piłkarzy ręcznych. W Busku-Zdroju miejscowa Tężnia wyraźnie przegrała z Vive II Kielce. UKS SMS Wybicki Kielce w Zabrzu uległ z SPR Górnikowi. Sprawdź wyniki.

W weekend 25-27.11.2022 gra druga liga szczypiornistów

Tężnia Busko-Zdrój - Vive II Kielce 31:41 (14:20)
Tężnia:Jastrząb, Smagór - Zawarczyński 6 (3), Szustak 5, Trutkowski 1, Kwieciński 2, Maj 3, Glita 9, Wojciechowski 1, Mazur 3, Czaja, D. Kubisztal 1.
Vive II: Błażejewski, Biela - J. Pinda 12 (4), Augustowski, Michalczyk 4, Winiarski 1, Barucha 6, O. Trela 8 (1), Sęk 3, Trybulak, Pakaszewski 1, Walczyński 1, Dąbrowski, Lubczyński 2, D. Trela 3.
Kielczanie prowadzili od pierwszych minut. Od stanu 6:8 w 10 minucie mieli serię sześciu trafień z rzędu i już właściwie po 17 minutach rozstrzygnęli o losach wygranej.

SPR Górnik Zabrze - UKS SMS Wybicki Kielce 28:25 (9:12)
Wybicki: Wotliński, Stec - Bernacki 4, Pawlikowski 1, Majcher, Ciszek, Dawid Walaszczyk 6, Ciołak 5, Chodur 5, Wieliczko 1, Wacek, Daniel Walaszczyk 2 (1), Jakimiec 1.

SMS ZPRP III Kielce - MKS Ustroń przełożony.

Stal II Mielec - UKS 31 Rokitnica Zabrze 25:40 (12:21)

Jedynka Myślenice - Hutnik Kraków 28:25 (15:15)

Grunwald Ruda Śl. - MOSiR Bochnia 37:31 (17:13)