dor
Około 250 zawodników wystartowało w niedzielę w Zimowym Ultra CK Maratonie w Kielcach. Najpierw na trasę wyruszyli biegacze, którzy do pokonania mieli 50 kilometrów - blisko sto osób, a później prawie 150 osób wystartowało na 13 kilometrów. W kategorii open biegu na 50 kilometrów wygrał Paweł Jakubczyk, drugi był Michał Jagieło, trzeci Jarosław Botkiewicz.Wśród kobiet zwyciężyła Magdalena Gajek przed Anną Stegner i Marleną Piętą.W biegu na 13 kilometrów wygrał Piotr Brzoza przed Jackiem Długoszem i Jerzym Kloczkowskim. W rywalizacji kobiet najlepsza była Anna Sadza przed Małgorzatą Gad i Beatą Orłowską.Organizatorami tej imprezy byli Świętokrzyskie Stowarzyszenie Kolarstwa Górskiego MTBCROSS i Stowarzyszenie Biegacz Świętokrzyski.Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych biegów.  (dor)
Około 250 zawodników wystartowało w niedzielę w Zimowym Ultra CK Maratonie w Kielcach. Najpierw na trasę wyruszyli biegacze, którzy do pokonania mieli 50 kilometrów - blisko sto osób, a później prawie 150 osób wystartowało na 13 kilometrów. W kategorii open biegu na 50 kilometrów wygrał Paweł Jakubczyk, drugi był Michał Jagieło, trzeci Jarosław Botkiewicz.Wśród kobiet zwyciężyła Magdalena Gajek przed Anną Stegner i Marleną Piętą.W biegu na 13 kilometrów wygrał Piotr Brzoza przed Jackiem Długoszem i Jerzym Kloczkowskim. W rywalizacji kobiet najlepsza była Anna Sadza przed Małgorzatą Gad i Beatą Orłowską.Organizatorami tej imprezy byli Świętokrzyskie Stowarzyszenie Kolarstwa Górskiego MTBCROSS i Stowarzyszenie Biegacz Świętokrzyski.Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych biegów. (dor) Fot. Dorota Kułaga/Jacek Wiatrowski
Około 250 zawodników wystartowało w niedzielę w Zimowym Ultra CK Maratonie. Najpierw na trasę wyruszyli biegacze, którzy do pokonania mieli 50 kilometrów - blisko sto osób, a później prawie 150 osób wystartowało na 13 kilometrów. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych biegów.