W środę gra piłkarska trzecia liga [SPRAWDŹ WYNIKI]

(DOR)Zaktualizowano
W środę, 10 kwietnia rozgrywane są mecze 23. kolejki trzeciej ligi, z udziałem świętokrzyskich drużyn - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Wisły Sandomierz, Spartakusa Daleszyce i Czarnych Połaniec. Sprawdź wyniki meczów.

Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce 5:2 (1:0)
Bramki: Damian Sierant 12, Grzegorz Goncerz 52, Sławomir Szeliga 74, Szymon Kobusiński 84, Wojciech Reiman 89 - Piotr Ostrowski 65 z karnego, Bartosz Sot 71.
Stal: Otczenaszenko - Jarecki (46. Chromiński), Głowacki (66. Mozler), Kostkowski, Trznadel - Cyfert, Sierant, Ligienza (57. Szeliga), Reiman - Nawrot (46. Płonka), Goncerz.
Spartakus: Pietras 5 - M. Zawadzki 5, Cedro 4, Bogacz 3 (46. Maciejski 5), Krzeszowski 5 - Ł. Zawadzki 5, Jeziorski 5, Blicharski 5 Ż (70. Brożyna 2), Kokosza 4 Ż, Ostrowski 6 - Sot 5 Ż (80. Kukiełka nie klas.).
Sędziował: Mateusz Kowalski z Kielc.
Widzów: 450.

Gospodarze objęli prowadzenie w 12 minucie. Damian Sierant dostał prostopadła piłkę i pewnym strzałem pokonał Szymona Pietrasa. Druga bramkę dla Stali zdobył strzałem głową Grzegorz Goncerz w 52 minucie. Później do głosu doszedł Spartakus i strzelił dwa gole. Pierwszego z rzutu karnego Piotr Ostrowski, a drugiego Bartosz Sot po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Wydawało się, że podopieczni trenera Krzysztofa Treli będą w stanie sprawić niespodziankę. Niestety, w ostatnim kwadransie trzy bramki zdobyła Stal i przypieczętowała swoje zwycięstwo.
Dodajmy, że było to drugie spotkanie Spartakusa pod wodzą trenera Krzysztofa Treli.
-Pierwsza połowa była bojaźliwa w naszym wykonaniu, w drugiej było lepiej. Nie mając nic do stracenia zaatakowaliśmy wyżej gospodarzy, zdobyliśmy dwie bramki. Można powiedzieć, że postraszyliśmy głównego kandydata do awansu. Bramka Szeligi na 3:2 podcięła nam skrzydła. Trzeba jednak przyznać, że Stal była lepsza w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła - mówił Krzysztof Trela, trener Spartakusa.

Stal Kraśnik - Czarni Połaniec 0:0
Stal: Ciołek - Gajewski, Mazurek, Pietroń, Lutsyk (75. Kudriawcew) - Szewc, Koneczny (69. Welman ŻŻCZ 76), Partyka, R. Król - K. Król, Drozd (84. Michalak).
Czarni: Gnatek 6 - Wątróbski 6 Ż, Załucki 6 Ż, Zięba 6 Ż, Krępa 6 - Misztal 6, Buczek 6, Dereń 6, Karólak 6 - Tetlak 6 (70. Misiak 2), Ryguła 6 Ż (72. Janiec nie klas.).
Sędziował: Piotr Kozłowski z Lublina.
Widzów: 300.
-To był szybki mecz. W pierwszej połowie obydwie drużyny miały bramkowe okazje. Od 76 minuty Stal grała w osłabieniu, ponieważ Welman dostał drugą żółtą i czerwona kartkę. Możemy być zadowoleni z remisu, chociaż jest niedosyt, bo punkty są nam bardzo potrzebne - mówił Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.
Jeśli chodzi o sytuacje bramkowe, to w pierwszej połowie Konrad Misztal minął trzech obrońców, dośrodkował, ale Dorian Buczek nie sięgnął piłki.

Wiślanie Jaśkowice - Wisła Sandomierz 5:2 (2:0)
Bramki: Krzysztof Szewczyk 29, 36, 64 z karnego, Jakub Ochman 55, Bartosz Czarnecki 75 - Kacper Piechniak 59, Mateusz Danieluk 86
Wisła: Wierzgacz 4 - Sornat 2 (46. Danieluk 4), Wilk 3 Ż, Kolbusz 3, Chorab 3 (68. Sudy 2)- Piątkowski 4 Ż, Kamiński 4, Siedlecki 4 (68. Poński 2), Nogaj 4 Ż (75. Pasternak nie klas.) - Bętkowski 5, Piechniak 5.

Wisła przegrała ważny mecz z sąsiadem w tabeli. Po tym spotkaniu Wiślanie tracą już do sandomierskiej drużyny tylko jeden punkt.
-Katastrofalne błędy w defensywie sprawiły, że przegraliśmy. Przy stanie 0:0 sędzia znowu pomylił się na naszą niekorzyść. Faulowany był Piechniak, powinien być karny i czerwona kartka. To nas jednak nie usprawiedliwia, ponieważ w obronie popełniliśmy pięć "baboli" - powiedział Dariusz Pietrasiak, trener Wisły.

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Podlasie Biała Podlaska 3:2 (0:2)
Bramki: Michał Grunt 57, 80 z karnych, Jakub Kapsa 76 - Michailo Kaznocha 3, Mariusz Chmielewski 28.

ZOBACZ PIĘKNE KIBICKI PIŁKI RĘCZNEJ

OTO NOWE PGE VIVE KIELCE. ZOBACZ ZMIANY I SKŁAD NA SEZON 2018/2019 [ZDJĘCIA]

SŁAWEK SZMAL SKOŃCZYŁ 40 LAT. Zobaczcie „KASĘ”, JAKIEGO NIE ZNACIE [UNIKALNE ZDJĘCIA]

20 LAT TEMU W KIELCACH ODBYŁ SIĘ PIERWSZY MECZ GWIAZD ISKRA SHOW.

PRAWIE JAK MESSI. MICHAŁ JURECKI WYSTĄPIŁ W TURBOKOZAKU

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Materiał oryginalny: W środę gra piłkarska trzecia liga [SPRAWDŹ WYNIKI] - Echo Dnia Świętokrzyskie