Widzew pokonał Unię

hof
Pawel Lacheta/ Polska Press/ Express Ilustrowany
Piłkarze Widzewa Łódź rozegrali drugie tego lata mecz towarzyski. Beniaminek III ligi pokonał 2:0 w Skierniewicach tamtejszą Unię.

Łodzianie pewnie pokonali beniaminka piłkarskiej IV ligi. Piłkarze rozegrali trzy tercje. W pierwszej części meczu wystąpili zawodnicy z kontraktami. Pierwszego gola łodzianie zdobyli po dobrze wykonanym rzucie rożnym i strzale głową Strusa. Drugą bramkę zdobył Mateusz Michalski ładnym uderzeniem za pola karnego

Unia Skierniewice - RTS Widzew Łódź 0:2

0:1 - Strus (19), 0:2 - Michalski (40)

Widzew I tercja: Wlazłowski - Kozłowski, Czaplarski, Jędrzejczyk, Gromek - Rodak, Wielgus - Budka, Zawodziński, Strus - Cichowski.
II teracja: Wlazłowski (54, Choroś) – Tlaga, Zieleniecki, Jędrzejczyk, Pabjańczyk – Rodak, Szewczyk – Budka (53, Mąka), Możdżonek, Michalski – Burski
III tercja: Choroś – Bartos, Czaplarski, Zieleniecki, Woźniak – Szewczyk, Tlaga- Mąka, Nouri, Bartosiewicz- Sagan

Materiał oryginalny: Widzew pokonał Unię - Express Ilustrowany